ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
FNL 2 Gruppa 4
Premier Liga | FNL | FNL 2 Gruppa 1 | FNL 2 Gruppa 2 | FNL 2 Gruppa 3 | FNL 2 Gruppa 4 | latest | squads | Kubok

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
7182.57342.86%114.29%342.86%

League table
2021/22OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1 Chelyabinsk110030+33W---000000110030
2 Spartak Tuymazy110021+13W---000000110021
3 Volga Ulyanovsk110021+13W---110021000000
4 Irtysh110021+13W---110021000000
5 FC Orenburg-2110021+13W---110021000000
6 Amkar110010+13W---000000110010
7 Novosibirsk101011+01X---000000101011
8 Zvezda Perm101011+01X---101011000000
9 Tyumen000000+00----000000000000
10 Zenit-Izhevsk100112-10L---000000100112
11 Torpedo Miass100112-10L---000000100112
12 Ural-2100112-10L---000000100112
13 Nosta100112-10L---100112000000
14 Dinamo Barnaul100101-10L---100101000000
--15 Lada Tolyatti100103-30L---100103000000

Top Scorers
2+2Pavel VASILEV (Spartak Tuymazy)
1+1Nikita KASATKIN (Chelyabinsk)
+1Egor DOROKHOV (Chelyabinsk)
+1Kirill MAKEEV (Irtysh)
+1Evgeni BOLOTOV (FC Orenburg-2)
+1Fedor DVORNIKOV (Zenit-Izhevsk)
+1Andrei ELISEEV (Zvezda Perm)
+1Anatoli SEMENOV (Torpedo Miass)
+1Vladislav IGNATENKO (Nosta)
+1Aznaur GERYUGOV (Volga Ulyanovsk)
+1Denis FEDENKO (FC Orenburg-2)
+1Mikhail GORELISHVILI (Amkar)
+1Igor BELYAKOV (Volga Ulyanovsk)
+1Viktor KURYSHEV (Chelyabinsk)
+1Igor DRUZHININ (Ural-2)
+1Ivan DONSKOV (Irtysh)
+1Anton MAKURIN (Novosibirsk, 1p)
Results
Sunday, 18 July 2021
1Lada Tolyatti0-3Chelyabinsk


6Dorokhov

22Kasatkin

70Kuryshev
1Nosta1-2Spartak Tuymazy

49Ignatenko
51Vasilev

62Vasilev
1Volga Ulyanovsk2-1Ural-2

24Belyakov
84Druzhinin
54Geryugov
1FC Orenburg-22-1Torpedo Miass

5Fedenko
72Semenov
42Bolotov
Tuesday, 20 July 2021
1Zvezda Perm1-1Novosibirsk

30Eliseev
17(p)Makurin
1Dinamo Barnaul0-1Amkar


18Gorelishvili
1Irtysh2-1Zenit-Izhevsk

16Makeev
71Dvornikov
48Donskov