ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
FNL 2 Gruppa 3
Premier Liga | FNL | FNL 2 Gruppa 1 | FNL 2 Gruppa 2 | FNL 2 Gruppa 4 | latest | squads | Kubok

ROUND1234567891011
1213141516171819202122

Season archive

GamesGoalsHDA
1584592.908050.63%2616.46%5232.91%

FNL 2 Gruppa 3 (1)
FNL 2 Gruppa 3 (1)OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1=Rodina1511313912+2736WXWX88002557331147
+2=Strogino159242820+829LXWW642013395041517
+3=Saransk149232812+1629WWOL7412867511206
+4=Peresvet148242614+1226WXWW751116473131010
+5=SKA-Khabarovsk-2155462119+219LXWO74121488134711
6=Khimki-M155462218+419XXLL731311882331110
7=Saturn145272124-317WLXL74211277106917
8=Znamya Noginsk135171729-1216LXLW731310136204716
9+1Kolomna154292440-1614WXLW831419207115520
10-1Kvant143291328-1511LXLL731310107016318
11=Metallurg Vidnoye1422101538-238XLLL822412206006318

FNL 2 Gruppa 3 (2)
FNL 2 Gruppa 3 (2)OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1=Sokol141022266+2032OWXL7700191732275
+2=Dinamo Bryansk15951298+2132WWWX85301527421146
+3+1Dinamo Vladivostok139313010+2030OWWW54101028521208
+4-1Salyut Belgorod159242818+1029LWWX860212773221611
+5=Ryazan158251913+626OWLW72144128611151
6+1Avangard155372124-318OLWL832313137214811
7-1Arsenal-2145271519-417LLLL7322767205813
8=Zenit Pensa155281423-917WWLX73138108215613
9=Sakhalin134181021-1113WLWL62045117214510
10=Kaluga14239919-109LLWX8233811600618
11=Fakel-M150114444-401LLLL80081287016316

Results
Thursday, 14 October 2021
16Dinamo Bryansk3-0Salyut Belgorod
16Avangard0-0Sokol
16Kolomna6-2Znamya Noginsk
16Kvant1-4Saransk
16Metallurg Vidnoye2-2Khimki-M
16Fakel-M0-3Zenit Pensa
16SKA-Khabarovsk-20-1Rodina
16Peresvet3-1Strogino
Fixtures
Tuesday, 19 October 2021
17Salyut Belgorod-Arsenal-2
17Ryazan-Avangard
17Sakhalin-Dinamo Bryansk
17Strogino-Metallurg Vidnoye
17Khimki-M-Saturn
17Znamya Noginsk-Rodina
17Fakel-M-Sokol
17SKA-Khabarovsk-2-Peresvet
17Saransk-Kolomna
17Dinamo Vladivostok-Kaluga

Top Scorers
11Nikita GOLDOBIN (Rodina, 1p)
8Irakli LOGUA (Kolomna, 3p)
7Denis DEGTEV (Salyut Belgorod, 2p)
Roman PAVLYUCHENKO (Znamya Noginsk, 2p)
6Kirill GORDEEV (Dinamo Bryansk)
Andrei DEMCHENKO (Sokol, 6p)
Yuri PUGACHEV (Dinamo Bryansk)
Valeri SOLOMAKHA (Dinamo Vladivostok)
5Almaz FATIKHOV (Metallurg Vidnoye)
Aleksandr ERMAKOV (Saransk)
Evgeni MOREV (Saturn)
Daniil KAMLASHEV (Strogino)
Kirill BURYKIN (Sokol)
Ivan KHLEBORODOV (Saransk)
Igor SOKOLOV (Strogino)
Ilya KUZMICHEV (Saransk)
Aikhan GUSEINOV (Khimki-M)
Vladislav MOROZOV (Rodina)
4Vladislav SUKHOV (Strogino)
Artem KORZHUNOV (Dinamo Vladivostok, 1p)
Daniil KONOPLEV (Zenit Pensa)
Danila BURANOV (Peresvet, 2p)
Nikita KASHAEV (Dinamo Bryansk)
Denis SINYAEV (Avangard)
Aleksandr AGEEV (Salyut Belgorod)
Kirill KOROLKOV (Salyut Belgorod)
Arsen AIRAPETYAN (Rodina)
Denis SOBOLEV (Saransk, 1p)
Andrei MASLENYI (Peresvet)
Amir MOKHAMMAD (Avangard)