ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
FNL 2 Gruppa 2
Premier Liga | FNL | FNL 2 Gruppa 1 | FNL 2 Gruppa 3 | FNL 2 Gruppa 4 | latest | squads | Kubok

ROUND12345678910111213141516171819202122
123456789101112

Season archive

GamesGoalsHDA
1393902.806546.76%2820.14%4633.09%

FNL 2 Gruppa 2 (1)
FNL 2 Gruppa 2 (1)OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1=Leningradets131021348+2632WWXW7601257642091
+2=Yenisey Krasnoyarsk-2137243015+1523XWWW421114595131610
+3=Zorky Krasnogorsk136252113+820XWLW7403146622277
+4=Baltika-BFU125431714+319LOWW62226363211111
+5=Zvezda SPb124712110+1119XLXW6240736231147
+6=Zenit-2135351821-318XWLL632113107214511
7+1Luki-Energiya135171426-1216WLWL850312125014214
8-1Dynamo SPb124441416-216XXLL6312666132810
9=Yadro122461216-410XOXL6132710611456
10=Rodina-M12237625-199LLLL6123266114419
11=Elektron13148831-237XLXL71336156015216

FNL 2 Gruppa 2 (2)
FNL 2 Gruppa 2 (2)OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1+1Murom131012309+2131WWWW87012045311105
+2-1Tekstilschik129213011+1929XWWL65101646411147
+3+1Torpedo Vladimir136251621-520XLWW7322996303712
+4-1Dinamo Vologda136251818+020LOWW75111266114612
+5+2Dinamo-2136071924-518WLLW740316146204310
+6-1Spartak Kostroma135262119+217LWWL62049973221210
7-1Chertanovo135261920-117OLLL62229573041015
8=Tver134361313+015OWXL420245923498
9=Torpedo-2124261222-1014LLWL61234106303812
10=Khimik Dzerzhinsk133371013-312WOXL731386602427
11=Znamya Truda12219725-187LLLL61144126105313

Results
Sunday, 2 October 2022
14Dinamo-22-1Dinamo Vologda
14Dynamo SPb1-1Zenit-2
14Khimik Dzerzhinsk1-0Torpedo-2
14Zvezda SPb1-1Zorky Krasnogorsk
14Murom1-0Spartak Kostroma
14Baltika-BFU0-1Leningradets
14Elektron1-1Yenisey Krasnoyarsk-2
Fixtures
Friday, 7 October 2022
15Rodina-M-Elektron
Saturday, 8 October 2022
15Dinamo Vologda-Chertanovo
15Torpedo Vladimir-Znamya Truda
15Spartak Kostroma-Tekstilschik
15Tver-Murom
15Zorky Krasnogorsk-Baltika-BFU
15Yadro-Zenit-2
15Torpedo-2-Dinamo-2

Top Scorers
12Mikhail MARKIN (Leningradets)
9Ilya KARPUK (Tekstilschik)
8Aleksandr SCHERBATYUK (Baltika-BFU)
7Maksim BACHINSKY (Leningradets)
6Artemi UKOMSKY (Spartak Kostroma, 2p)
Vladislav BELYAEV (Dinamo Vologda, 2p)
Ulvi BABAEV (Dinamo-2)
Igor BUGAENKO (Dynamo SPb, 1p)
Aleksandr KONEV (Chertanovo)
5Sergei ILIN (Murom)
Ilya GRITSAK (Yenisey Krasnoyarsk-2)
Vitali ZHIRONKIN (Tekstilschik)
Rustam VAZITDINOV (Tekstilschik)
4Aleksandr CHUPAEV (Dinamo-2)
Evgeni PESIKOV (Yenisey Krasnoyarsk-2, 1p)
Sergei SOROKIN (Zorky Krasnogorsk)
Yaroslav SHATALIN (Yadro, 1p)
Dmitri SYSUEV (Murom, 1p)
Garrik LEVIN (Chertanovo)
Maksim ANDREEV (Zvezda SPb, 3p)
Daniil KOTELNIKOV (Khimik Dzerzhinsk, 1p)
Daniil AGUREEV (Luki-Energiya)
Dmitri KHOKHLOV (Torpedo Vladimir)
Ilya GOMANYUK (Tver, 1p)
Kirill KOREPOV (Dinamo Vologda)
Maksim LEVIN (Murom)