ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtoraya Liga A
Premier Liga | FNL | Vtoraya Liga A | 2023/24 | squads | Kubok

ROUND1234567891011121314151617181 etap
1234567891011121314151617182 etap

Season archive

GamesGoalsHDA
1412932.075941.84%4934.75%3323.40%

League table
Group G2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Ufa14743169+725OWOW7610156713313
2Novosibirsk14581158+723OXXO743092715166
31Chayka145721412+222OWLW7520113705239
41Rotor156361817+121LLOW8332957304912
51Rodina-2145452417+719WLWL75111967034511
61FK Krasnodar-2144641215-318OOLW8341756123510
7Veles14536913-418WWOO631255822448
8Chelyabinsk144641715+218WOXW74301137034612
9Murom143471422-813LLXL6222778125715
10Metallurg Lipetsk15258819-1111OLLL8152577106312

League table
Group S2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Spartak Kostroma14941216+1531WXWW7421957520121
2Mashuk-KMV146351314-121LWWL8224610641174
33Tekstilschik144821311+220WLWW725064723277
4Kaluga145542219+320WWLL722312973311010
5Irtysh145541112-120WWWW732276723246
63Avangard146261214-220LWLW741275721459
7Khimik Dzerzhinsk144551417-317LLLW833298612359
8Volga Ulyanovsk143561614+214OLLL612376823398
9Dinamo Bryansk142661420-612OXWW6132688134812
10Torpedo Miass142571019-911LLLL7124511713358

Top Scorers
16
Ilya AZYAVIN (Murom, 4p)
12+1Aleksei SKVORTSOV (Tekstilschik, 1p)
11
Pavel DOLGOV (Chayka, 1p)
8
Aleksei EVSEEV (Tekstilschik)

Migran AGEYAN (Ufa)

Dmitri LAVRISHCHEV (Rotor, 1p)
7
Denis SEMIN (Metallurg Lipetsk)

Dmitri KUPTSOV (Dinamo Bryansk)

Danila SHILOV (Rodina-2)

Daniil AGUREEV (Murom, 1p)

Evgeni MUKHIN (Rotor, 1p)

Aleksandr KONEV (Novosibirsk)

Gevork SARKISYAN (Veles, 2p)

Andrei RAZBOROV (Irtysh, 2p)

Artur MAKSIMCHUK (Metallurg Lipetsk)
6
Vladislav TYURIN (Novosibirsk)

Daniil TYUMENTSEV (Metallurg Lipetsk, 5p)

Igor GERSHUN (Avangard, 1p)

Yuri ZHELEZNOV (FK Krasnodar-2, 1p)

Ramazanov GADZHIMURADOV (Rotor, 3p)
Results
Sunday, 19 May 2024
14Metallurg Lipetsk0-0Novosibirsk
15Tekstilschik1-0Avangard

4Skvortsov
15Dinamo Bryansk0-0Volga Ulyanovsk
15Mashuk-KMV0-1Irtysh


32Laptev
15Chelyabinsk0-0Ufa
15Kaluga3-0Khimik Dzerzhinsk

23Kamenschikov
72Stavtsev
82Stavtsev
15FK Krasnodar-20-0Chayka
15Murom0-1Veles


64Umarov
15Torpedo Miass0-3Spartak Kostroma


49Saplinov

58Faizullin

90Faizullin
15Rodina-22-0Rotor

26Danilin
76Solomakha
Wednesday, 22 May 2024
3Chelyabinsk2-1Rotor

32Pushkarev
69Bolov
90Kazaev