ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtoraya Liga A
Premier Liga | FNL | Vtoraya Liga A | 2023/24 | squads | Kubok

ROUND1234567891011121314151617181 etap
1234567891011121314151617182 etap

Season archive

GamesGoalsHDA
1302792.145542.31%4534.62%3023.08%

League table
Group G2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Ufa13733169+724WOWW7610156612313
2Novosibirsk13571158+722XXOL743092614166
3Rotor136341713+421OWWW833295530288
4Chayka135621412+221WLWL7520113604239
51FK Krasnodar-2134541215-317OLWO7331756123510
61Rodina-2134452217+516LWLW64111767034511
72Veles13436813-515WOOW631255712438
8Chelyabinsk123541514+114XWLO5320927034612
92Murom133461421-713LXLL5221768125715
10Metallurg Lipetsk14248819-1110LLLL7142577106312

League table
Group S2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Spartak Kostroma13841186+1228XWWO742195642091
2Mashuk-KMV136341313+021WWLO722369641174
31Avangard136251213-120WLWO741275621358
42Kaluga134541919+017WLLL61239973311010
52Irtysh134541012-217WWWL732276613236
63Tekstilschik133821211+117LWWL615054723277
72Khimik Dzerzhinsk134541414+017LLWX833298512256
8Volga Ulyanovsk133461614+213LLLW612376722398
91Dinamo Bryansk132561420-611XWWL5122688134812
101Torpedo Miass132561016-611LLLO612358713358

Top Scorers
16
Ilya AZYAVIN (Murom, 4p)
11+1Pavel DOLGOV (Chayka, 1p)

Aleksei SKVORTSOV (Tekstilschik, 1p)
8
Aleksei EVSEEV (Tekstilschik)

Migran AGEYAN (Ufa)

Dmitri LAVRISHCHEV (Rotor, 1p)
7
Denis SEMIN (Metallurg Lipetsk)

Dmitri KUPTSOV (Dinamo Bryansk)

Danila SHILOV (Rodina-2)

Daniil AGUREEV (Murom, 1p)

Evgeni MUKHIN (Rotor, 1p)
+1Aleksandr KONEV (Novosibirsk)

Gevork SARKISYAN (Veles, 2p)

Andrei RAZBOROV (Irtysh, 2p)

Artur MAKSIMCHUK (Metallurg Lipetsk)
6
Vladislav TYURIN (Novosibirsk)

Daniil TYUMENTSEV (Metallurg Lipetsk, 5p)
+1Igor GERSHUN (Avangard, 1p)

Yuri ZHELEZNOV (FK Krasnodar-2, 1p)

Ramazanov GADZHIMURADOV (Rotor, 3p)
Results
Wednesday, 15 May 2024
13Rotor0-0FK Krasnodar-2
14Spartak Kostroma1-1Dinamo Bryansk

55Supranovich
34Lopatin
14Avangard2-0Torpedo Miass

86Gershun
90Ignatenko
14Irtysh1-0Tekstilschik

88Saraev
14Chelyabinsk1-1Novosibirsk

13Gorbachik
70Konev
14Volga Ulyanovsk1-2Kaluga

59Voronin
15(p)Abdrashitov

20Golubtsov
14Khimik Dzerzhinsk2-3Mashuk-KMV

2Abramushkin
1Ivanov
19Abramushkin
11Khutov

78Gloidman
14Ufa2-1Murom

21Tenyaev
59Yanov
49(og)Zapalatsky
14Chayka1-0Metallurg Lipetsk

62(p)Dolgov
14Veles2-1Rodina-2

28Ivakin
89Solomakha
34Smirnov