ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtoraya Liga A
Premier Liga | FNL | Vtoraya Liga A | 2023/24 | squads | Kubok

ROUND1234567891011121314151617181 etap
1234567891011121314151617182 etap

Season archive

GamesGoalsHDA
1202572.145041.67%4235.00%2823.33%

League table
Group G2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Ufa12633148+621OWWL6510135612313
2Novosibirsk12561147+721XOLX743092513155
31Rotor126241713+420WWWL732295530288
41Chayka124621312+118LWLW6420103604239
51Rodina-2124442115+616WLWX6411176603349
61FK Krasnodar-2124441215-316LWOL7331755113510
7Murom123451319-613XLLW5221767124613
81Chelyabinsk113441413+113WLOX4310817034612
91Veles12336612-612OOWW521234712438
10Metallurg Lipetsk13247818-1010LLLX7142576105311

League table
Group S2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Spartak Kostroma12831175+1227WWOO641184642091
22Mashuk-KMV125341011-118WLOW722369531142
33Tekstilschik123811210+217WWLX615054623176
42Avangard125251013-317LWOL631255621358
52Khimik Dzerzhinsk124531211+117LWXW733175512256
61Kaluga123541718-114LLLW612399623189
72Irtysh12354912-314WWLO622266613236
81Volga Ulyanovsk123451512+313LLWL512264722398
91Torpedo Miass122551014-411LLOX612358613256
10Dinamo Bryansk122461319-610WWLX5122687124711

Top Scorers
16
Ilya AZYAVIN (Murom, 4p)
11
Aleksei SKVORTSOV (Tekstilschik, 1p)
10
Pavel DOLGOV (Chayka)
8
Aleksei EVSEEV (Tekstilschik)

Migran AGEYAN (Ufa)

Dmitri LAVRISHCHEV (Rotor, 1p)
7
Denis SEMIN (Metallurg Lipetsk)
+1Dmitri KUPTSOV (Dinamo Bryansk)
+1Danila SHILOV (Rodina-2)

Daniil AGUREEV (Murom, 1p)

Evgeni MUKHIN (Rotor, 1p)

Gevork SARKISYAN (Veles, 2p)

Andrei RAZBOROV (Irtysh, 2p)

Artur MAKSIMCHUK (Metallurg Lipetsk)
6+1Vladislav TYURIN (Novosibirsk)

Daniil TYUMENTSEV (Metallurg Lipetsk, 5p)

Aleksandr KONEV (Novosibirsk)

Yuri ZHELEZNOV (FK Krasnodar-2, 1p)

Ramazanov GADZHIMURADOV (Rotor, 3p)
5
Nikita GOLDOBIN (Rodina-2, 2p)

Roman PASEVICH (Ufa)

Ilya SAFRONOV (Rotor)

Daniil ARSENTEV (Rotor)

Danil KARPOV (FK Krasnodar-2, 2p)

Igor GERSHUN (Avangard, 1p)

Matvei BURLAKOV (Rodina-2)

Kamil MULLIN (FK Krasnodar-2)

Nikita ROZHKOV (Novosibirsk)

Dzhamal DIBIRGADZHIEV (Volga Ulyanovsk, 1p)

Ivan KUDRYASHOV (Spartak Kostroma)
Results
Saturday, 11 May 2024
12Metallurg Lipetsk1-2Rotor

47Krikunenko
31Nikitin

85Nikitin
13Tekstilschik1-0Khimik Dzerzhinsk

14Ermolin
13Dinamo Bryansk2-0Avangard

40Lopatin
85Kuptsov
12Chelyabinsk5-0Chayka

31Pomerko
48Shiryaev
48Nosov
65Kozlov
90(p)Bakhtiyarov
13Volga Ulyanovsk0-1Spartak Kostroma


16Chursin
13Kaluga1-2Mashuk-KMV

22Polyakh
28Suanov

38Tlekhugov
13Veles0-0Ufa
13Murom1-1Novosibirsk

85Yanov
36Tyurin
13Torpedo Miass0-2Irtysh


52(og)Pozdnyakov

66Geryugov
13Rodina-23-0FK Krasnodar-2

13Markitesov
20Shilov
39Petukhov