ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtoraya Liga A
Premier Liga | FNL | Vtoraya Liga A | 2023/24 | squads | Kubok

ROUND1234567891011121314151617181 etap
1234567891011121314151617182 etap

Season archive

GamesGoalsHDA
49961.951632.65%1938.78%1428.57%

League table
Group G2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
11Novosibirsk532072+511WWOW321051211021
24FK Krasnodar-2422053+28WOXW321042101011
32Ufa522153+28LWOX211042311111
41Rotor521286+27LWXW311142210144
5Chayka514043+17OXWX312021202022
62Chelyabinsk421155+07LXWW220031201124
7Murom513134-16WLXX211021302113
81Rodina-2512255+05WOXL210132302123
91Metallurg Lipetsk503215-43OLXL303011200204
10Veles500518-70LLLL100112400406

League table
Group S2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Spartak Kostroma540182+612WLWW210112330070
23Avangard530256-19WWLW210112320144
31Khimik Dzerzhinsk522143+18OOWW421143101000
41Volga Ulyanovsk522185+38XWWL000000522185
51Tekstilschik514043+17OOXW303022211021
6Kaluga513166+06XWXL201134312032
7Torpedo Miass512278-15LXWL301235211043
8Irtysh512245-15OXLL311144201101
9Mashuk-KMV512245-15OLLW402235110010
10Dinamo Bryansk501429-71LLLL200204301225

Top Scorers
10+1Ilya AZYAVIN (Murom, 3p)
8
Pavel DOLGOV (Chayka)

Aleksei SKVORTSOV (Tekstilschik, 1p)

Dmitri LAVRISHCHEV (Rotor, 1p)
7
Aleksei EVSEEV (Tekstilschik)

Denis SEMIN (Metallurg Lipetsk)

Migran AGEYAN (Ufa)

Daniil AGUREEV (Murom, 1p)

Evgeni MUKHIN (Rotor, 1p)

Andrei RAZBOROV (Irtysh, 2p)
5
Dmitri KUPTSOV (Dinamo Bryansk)

Daniil ARSENTEV (Rotor)

Danil KARPOV (FK Krasnodar-2, 2p)
+1Aleksandr KONEV (Novosibirsk)

Igor GERSHUN (Avangard, 1p)

Gevork SARKISYAN (Veles, 1p)
+2Yuri ZHELEZNOV (FK Krasnodar-2, 1p)

Kamil MULLIN (FK Krasnodar-2)

Artur MAKSIMCHUK (Metallurg Lipetsk)
+1Ivan KUDRYASHOV (Spartak Kostroma)
Results
Wednesday, 3 April 2024
6Metallurg Lipetsk0-0Chayka
5Tekstilschik0-0Irtysh
6Dinamo Bryansk0-3Spartak Kostroma


37Markin

58Kudryashov

63Markin
5Mashuk-KMV0-0Khimik Dzerzhinsk
6Kaluga3-3Volga Ulyanovsk

47Kamenschikov
19(og)Golubtsov
57Kamenschikov
23Delkin
69Rapakov
49Dashaev
6FK Krasnodar-23-2Rotor

23(p)Zheleznov
60(p)Gadzhimuradov
35Zhilkin
76(p)Gadzhimuradov
37Zheleznov
6Murom1-0Ufa

23(p)Azyavin
6Novosibirsk3-1Chelyabinsk

46Bakharev
67Matskharashvili
78Popov
90Konev
6Torpedo Miass1-2Avangard

28Shpitalnyi
54Matyushenko

66Nabatov
6Rodina-22-0Veles

36Larionov
47Burlakov