ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtoraya Liga A
Premier Liga | FNL | Vtoraya Liga A | 2023/24 | squads | Kubok

ROUND1234567891011121314151617181 etap
1234567891011121314151617182 etap

Season archive

GamesGoalsHDA
691392.012637.68%2739.13%1623.19%

League table
Group G2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Novosibirsk743093+615XWWW431061312032
23FK Krasnodar-2733198+112WXLW422053311145
31Ufa732274+311LWLW321062411212
4Chayka725084+411OWOX422062303022
52Rotor7322106+411OWLW522162210144
62Rodina-27223109+18WLWO320184402225
71Chelyabinsk622257-28OLLX321031301226
81Murom7133510-56LLWL211021502339
9Metallurg Lipetsk813428-66LWLO513123300305
10Veles711528-64OWLL210122501406

League table
Group S2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Spartak Kostroma7511103+716XWWL320122431081
24Mashuk-KMV732276+111WWOL512256220020
3Khimik Dzerzhinsk724165+110XXOO623165101000
42Avangard731379-210LXWW311123420256
51Volga Ulyanovsk7232119+29LXXW101022622297
61Tekstilschik716065+19XXOO404033312032
71Torpedo Miass7223910-18WLLX411256311144
81Kaluga614177+07XXWX201134413043
9Irtysh713357-26XLOX411245302112
10Dinamo Bryansk6024411-72XLLL200204402247

Top Scorers
11+1Ilya AZYAVIN (Murom, 3p)
9
Aleksei SKVORTSOV (Tekstilschik, 1p)
8+1Aleksei EVSEEV (Tekstilschik)

Pavel DOLGOV (Chayka)

Dmitri LAVRISHCHEV (Rotor, 1p)
7
Denis SEMIN (Metallurg Lipetsk)

Migran AGEYAN (Ufa)

Daniil AGUREEV (Murom, 1p)

Evgeni MUKHIN (Rotor, 1p)

Andrei RAZBOROV (Irtysh, 2p)
6
Aleksandr KONEV (Novosibirsk)

Gevork SARKISYAN (Veles, 1p)
+1Yuri ZHELEZNOV (FK Krasnodar-2, 1p)

Ramazanov GADZHIMURADOV (Rotor, 3p)
+1Artur MAKSIMCHUK (Metallurg Lipetsk)
5+1Nikita GOLDOBIN (Rodina-2, 2p)

Dmitri KUPTSOV (Dinamo Bryansk)

Daniil ARSENTEV (Rotor)

Danil KARPOV (FK Krasnodar-2, 2p)

Igor GERSHUN (Avangard, 1p)

Kamil MULLIN (FK Krasnodar-2)

Ivan KUDRYASHOV (Spartak Kostroma)
Results
Saturday, 13 April 2024
8Tekstilschik1-1Spartak Kostroma

27Evseev
50Chursin
8Mashuk-KMV2-1Avangard

37Tlekhugov
38Malykhin
55Musaev
8Khimik Dzerzhinsk1-1Irtysh

36Belyakov
45Sharifullin
8Torpedo Miass2-1Volga Ulyanovsk

57Zamyatin
8Khabibullin
71Gaidamak
Sunday, 14 April 2024
8Rotor0-0Chayka
8Metallurg Lipetsk1-0Ufa

14Maksimchuk
8Chelyabinsk0-0Veles
8FK Krasnodar-21-1Novosibirsk

89Arutyunyan
70Redkovich
8Rodina-25-2Murom

21Danilin
58Azyavin
38Shilov
82Gabdullin
46Burlakov
80Solomakha
90(p)Goldobin
Wednesday, 17 April 2024
4Metallurg Lipetsk0-2FK Krasnodar-2


38Yarlykov

84Zheleznov