ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtoraya Liga A
Premier Liga | FNL | Vtoraya Liga A | 2023/24 | squads | Kubok

ROUND1234567891011121314151617181 etap
1234567891011121314151617182 etap

Season archive

GamesGoalsHDA
39721.841230.77%1538.46%1230.77%

League table
Group G2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
12Ufa422052+38WOXW211042211010
22Novosibirsk422041+38WOWO211020211021
33Rotor421163+37WXWL311142110021
43Chelyabinsk321042+27XWW-220031101011
53Chayka413043+16XWXO312021101022
61FK Krasnodar-2312021+15OXW-211010101011
7Murom403124-23LXXO101011302113
8Metallurg Lipetsk402215-42LXLO202011200204
9Rodina-2402235-22OXLL100112302123
10Veles400416-50LLLL100112300304

League table
Group S2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Spartak Kostroma430152+39LWWW210112220040
2Khimik Dzerzhinsk421143+17OWWL421143000000
32Volga Ulyanovsk421152+37WWLX000000421152
41Tekstilschik413043+16OXWX202022211021
53Avangard420235-26WLWL210112210123
63Kaluga412133+05WXLX100101312032
73Torpedo Miass412166+05XWLX201123211043
81Irtysh411245-14XLLW311144100101
93Mashuk-KMV411245-14LLWX301235110010
10Dinamo Bryansk401326-41LLLX100101301225

Top Scorers
9
Ilya AZYAVIN (Murom, 2p)
8
Pavel DOLGOV (Chayka)

Aleksei SKVORTSOV (Tekstilschik, 1p)
+1Dmitri LAVRISHCHEV (Rotor, 1p)
7
Aleksei EVSEEV (Tekstilschik)

Denis SEMIN (Metallurg Lipetsk)
+1Migran AGEYAN (Ufa)

Daniil AGUREEV (Murom, 1p)

Evgeni MUKHIN (Rotor, 1p)
+1Andrei RAZBOROV (Irtysh, 2p)
5
Dmitri KUPTSOV (Dinamo Bryansk)

Daniil ARSENTEV (Rotor)

Danil KARPOV (FK Krasnodar-2, 2p)

Igor GERSHUN (Avangard, 1p)

Gevork SARKISYAN (Veles, 1p)

Kamil MULLIN (FK Krasnodar-2)

Artur MAKSIMCHUK (Metallurg Lipetsk)
Results
Saturday, 30 March 2024
5Rotor3-0Metallurg Lipetsk

56Safronov
76Lavrishchev
85Bolov
5Spartak Kostroma0-2Volga Ulyanovsk


19Makhmutov

82Dibirgadzhiev
5Avangard1-0Dinamo Bryansk

16(p)Ignatenko
5Mashuk-KMV0-1Kaluga


47Rogochi
6Irtysh1-1Torpedo Miass

52Razborov
45Shpitalnyi
6Khimik Dzerzhinsk0-0Tekstilschik
5Ufa2-0Veles

12Ageyan
71Minaev
5FK Krasnodar-20-0Rodina-2
5Chayka1-1Chelyabinsk

53Papikyan
50Gorbachik
5Novosibirsk2-0Murom

31Bakharev
90Tyurin