ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtoraya Liga A
Premier Liga | FNL | Vtoraya Liga A | 2023/24 | squads | Kubok

ROUND1234567891011121314151617181 etap
1234567891011121314151617182 etap

Season archive

GamesGoalsHDA
992072.093838.38%3939.39%2222.22%

League table
Group G2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Novosibirsk10541136+719LXWX642092412144
21Ufa10523117+417WLWL5410104511313
31Chayka10361106+415LWXO532072504134
42Rotor104241412+214WLLO622285420267
53Rodina-2103431712+513WXXW5311146503236
62FK Krasnodar-2103431112-113OLLW623165411257
72Murom103341115-412LWWL4211656123510
81Chelyabinsk9243912-310OXLO3210316033611
92Metallurg Lipetsk11245715-810LXWL6141455104310
10Veles10316612-610WWLO420234611438

League table
Group S2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Spartak Kostroma10631113+821OOWX531132532081
2Mashuk-KMV1043387+115OWLW622266421121
3Avangard10424911-214OLWL521245521256
41Kaluga9351139+414WWOX412175523064
51Khimik Dzerzhinsk103521110+114XWLX623165412155
62Volga Ulyanovsk103431510+513WLOL412163622297
71Tekstilschik10181810-211LXOX505044513146
81Torpedo Miass102531011-111OXOW512256513155
9Irtysh10154511-68LOOX512245503216
10Dinamo Bryansk9045816-84XLOX402248502348

Top Scorers
15+1Ilya AZYAVIN (Murom, 4p)
10+1Aleksei SKVORTSOV (Tekstilschik, 1p)
8
Aleksei EVSEEV (Tekstilschik)

Pavel DOLGOV (Chayka)

Migran AGEYAN (Ufa)

Dmitri LAVRISHCHEV (Rotor, 1p)
7
Denis SEMIN (Metallurg Lipetsk)

Daniil AGUREEV (Murom, 1p)

Evgeni MUKHIN (Rotor, 1p)

Gevork SARKISYAN (Veles, 2p)

Andrei RAZBOROV (Irtysh, 2p)

Artur MAKSIMCHUK (Metallurg Lipetsk)
6
Daniil TYUMENTSEV (Metallurg Lipetsk, 5p)
+1Dmitri KUPTSOV (Dinamo Bryansk)

Aleksandr KONEV (Novosibirsk)

Yuri ZHELEZNOV (FK Krasnodar-2, 1p)

Ramazanov GADZHIMURADOV (Rotor, 3p)
5
Vladislav TYURIN (Novosibirsk)

Nikita GOLDOBIN (Rodina-2, 2p)

Ilya SAFRONOV (Rotor)
+1Danila SHILOV (Rodina-2)

Daniil ARSENTEV (Rotor)

Danil KARPOV (FK Krasnodar-2, 2p)

Igor GERSHUN (Avangard, 1p)
+1Matvei BURLAKOV (Rodina-2)

Kamil MULLIN (FK Krasnodar-2)

Nikita ROZHKOV (Novosibirsk)
+1Dzhamal DIBIRGADZHIEV (Volga Ulyanovsk, 1p)

Ivan KUDRYASHOV (Spartak Kostroma)
Results
Sunday, 28 April 2024
11Dinamo Bryansk4-4Khimik Dzerzhinsk

5Novikov
65Sergienko
41Yamangulov
89Antsiferov
62Molchanov
90Krasnov
69Kuptsov
90Antsiferov
11Spartak Kostroma0-0Avangard
11Volga Ulyanovsk4-0Irtysh

3(og)Poletaev
29Voronin
51Delkin
78(p)Dibirgadzhiev
11Kaluga4-1Tekstilschik

27Golubtsov
66Skvortsov
34Kozlov
80Zakharov
90Zakharov
10Ufa2-1Novosibirsk

58Isaev
83Larents
86(og)Khairullov
10FK Krasnodar-20-0Chelyabinsk
11Veles1-0Chayka

85Umarov
11Murom1-2Rotor

48Azyavin
32Dvoretskov

42Pyatkin
11Torpedo Miass0-0Mashuk-KMV
11Rodina-25-1Metallurg Lipetsk

29Shilov
38Lapshov
30Larionov
48Burlakov
51Larionov
90Popov