ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtoraya Liga A
Premier Liga | FNL | Vtoraya Liga A | 2023/24 | squads | Kubok

ROUND1234567891011121314151617181 etap
1234567891011121314151617182 etap

Season archive

GamesGoalsHDA
891771.983337.08%3539.33%2123.60%

League table
Group G2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Novosibirsk9540124+819XWXW642092312032
21Chayka9360105+515WXOW532072404033
31Ufa942396+314LWLW431083511313
4FK Krasnodar-293331112-112LLWX522165411257
53Murom93331013-312WWLL3210536123510
61Rotor93241211+111LLOW622285310246
71Metallurg Lipetsk10244610-410XWLW614145410325
81Rodina-292431211+110XXWL421195503236
9Chelyabinsk8233912-39XLOL3210315023611
10Veles9216512-77WLOW310224611438

League table
Group S2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Spartak Kostroma9621113+820OWXW430132532081
21Mashuk-KMV942387+114WLWW622266320121
31Avangard9414911-213LWLX521245420256
4Khimik Dzerzhinsk934276+113WLXX623165311111
53Kaluga825198+111WOXX302134523064
61Tekstilschik918076+111XOXX505044413032
7Torpedo Miass92431011-110XOWL411256513155
82Volga Ulyanovsk92431110+110LOLX302123622297
9Irtysh915357-28OOXL512245403112
10Dinamo Bryansk8035412-83LOXL301204502348

Top Scorers
14
Ilya AZYAVIN (Murom, 4p)
9
Aleksei SKVORTSOV (Tekstilschik, 1p)
8
Aleksei EVSEEV (Tekstilschik)

Pavel DOLGOV (Chayka)

Migran AGEYAN (Ufa)

Dmitri LAVRISHCHEV (Rotor, 1p)
7
Denis SEMIN (Metallurg Lipetsk)

Daniil AGUREEV (Murom, 1p)

Evgeni MUKHIN (Rotor, 1p)
+1Gevork SARKISYAN (Veles, 2p)

Andrei RAZBOROV (Irtysh, 2p)

Artur MAKSIMCHUK (Metallurg Lipetsk)
6+2Daniil TYUMENTSEV (Metallurg Lipetsk, 5p)

Aleksandr KONEV (Novosibirsk)

Yuri ZHELEZNOV (FK Krasnodar-2, 1p)

Ramazanov GADZHIMURADOV (Rotor, 3p)
5
Vladislav TYURIN (Novosibirsk)

Nikita GOLDOBIN (Rodina-2, 2p)

Dmitri KUPTSOV (Dinamo Bryansk)
+1Ilya SAFRONOV (Rotor)

Daniil ARSENTEV (Rotor)

Danil KARPOV (FK Krasnodar-2, 2p)

Igor GERSHUN (Avangard, 1p)

Kamil MULLIN (FK Krasnodar-2)

Nikita ROZHKOV (Novosibirsk)

Ivan KUDRYASHOV (Spartak Kostroma)
Results
Wednesday, 24 April 2024
10Rotor2-3Veles

69Shumskikh
21(p)Sarkisyan
80Safronov
24Kabakhidze

90Kotelnikov
10Metallurg Lipetsk2-2Chelyabinsk

71(p)Tyumentsev
53Gorbachik
90(p)Tyumentsev
86Biblyk
10Tekstilschik1-1Torpedo Miass

88Selemenev
77Lopatko
10Avangard1-2Kaluga

90Savin
5Abdrashitov

42(p)Abdrashitov
10Mashuk-KMV1-0Dinamo Bryansk

63Tlekhugov
10Irtysh0-0Spartak Kostroma
10Volga Ulyanovsk0-1Khimik Dzerzhinsk


58Zhumabekov
10FK Krasnodar-21-2Murom

49Zhilkin
88Kozlov

90Murza
10Chayka1-0Ufa

40Kozhedub
10Novosibirsk1-1Rodina-2

8Kobyalko
73Shilov