ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtoraya Liga A
Premier Liga | FNL | Vtoraya Liga A | 2023/24 | squads | Kubok

ROUND1234567891011121314151617181 etap
1234567891011121314151617182 etap

Season archive

GamesGoalsHDA
1042222.134240.38%3937.50%2322.12%

League table
Group G2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Novosibirsk10541136+719LXWX642092412144
2Ufa10523117+417WLWL5410104511313
3Chayka10361106+415LWXO532072504134
4Rotor104241412+214WLLO622285420267
5Rodina-2103431712+513WXXW5311146503236
6FK Krasnodar-2103431112-113OLLW623165411257
7Murom103341115-412LWWL4211656123510
8Chelyabinsk9243912-310OXLO3210316033611
9Metallurg Lipetsk11245715-810LXWL6141455104310
10Veles10316612-610WWLO420234611438

League table
Group S2OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Spartak Kostroma11731165+1124WOOW641184532081
21Avangard115241011-117WOLW631255521256
32Khimik Dzerzhinsk114521210+217WXWL733175412155
42Mashuk-KMV11434810-215LOWL722369421121
51Kaluga103521514+114LWWO412175623189
61Tekstilschik112811110+114WLXO505044623176
71Volga Ulyanovsk113441511+413LWLO412163722398
8Torpedo Miass112541012-211LOXO512256613256
9Irtysh11254712-511WLOO622266503216
10Dinamo Bryansk10046918-94LXLO4022486024510

Top Scorers
15
Ilya AZYAVIN (Murom, 4p)
11+1Aleksei SKVORTSOV (Tekstilschik, 1p)
8
Aleksei EVSEEV (Tekstilschik)

Pavel DOLGOV (Chayka)

Migran AGEYAN (Ufa)

Dmitri LAVRISHCHEV (Rotor, 1p)
7
Denis SEMIN (Metallurg Lipetsk)

Daniil AGUREEV (Murom, 1p)

Evgeni MUKHIN (Rotor, 1p)

Gevork SARKISYAN (Veles, 2p)

Andrei RAZBOROV (Irtysh, 2p)

Artur MAKSIMCHUK (Metallurg Lipetsk)
6
Daniil TYUMENTSEV (Metallurg Lipetsk, 5p)

Dmitri KUPTSOV (Dinamo Bryansk)

Aleksandr KONEV (Novosibirsk)

Yuri ZHELEZNOV (FK Krasnodar-2, 1p)

Ramazanov GADZHIMURADOV (Rotor, 3p)
5
Vladislav TYURIN (Novosibirsk)

Nikita GOLDOBIN (Rodina-2, 2p)

Ilya SAFRONOV (Rotor)

Danila SHILOV (Rodina-2)

Daniil ARSENTEV (Rotor)

Danil KARPOV (FK Krasnodar-2, 2p)

Igor GERSHUN (Avangard, 1p)

Matvei BURLAKOV (Rodina-2)

Kamil MULLIN (FK Krasnodar-2)

Nikita ROZHKOV (Novosibirsk)

Dzhamal DIBIRGADZHIEV (Volga Ulyanovsk, 1p)

Ivan KUDRYASHOV (Spartak Kostroma)
Results
Saturday, 4 May 2024
12Spartak Kostroma5-2Kaluga

21Supranovich
8Abdrashitov
30Bugriev
11Kozlov
47Genchu
60Ignatev
75Faizullin
12Avangard1-0Volga Ulyanovsk

7Savin
12Mashuk-KMV0-3Tekstilschik


36(og)Machilov

41Selemenev

75Skvortsov
12Irtysh2-1Dinamo Bryansk

7Sadykov
54(og)Sharifullin
87(og)Luppa
12Khimik Dzerzhinsk1-0Torpedo Miass

18Kotelnikov