ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

GamesGoalsHDA
3801,1573.0418849.47%8221.58%11028.95%

Nyugati csoport
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1 III. Kerület3827749022+6888WOWX19153150111912434011
2 Mosonmagyaróvár3822887935+4474LLWL191531489197573126
3 Veszprém38201086244+1870WLXW1911803415199282829
4 Nagykanizsa38199107750+2766LOOW1913334821196672929
5 Tatabánya SC38187135640+1661WXWL1912253418196582222
6 SC Sopron381710115549+661WWOW1978426251910272924
7 Lipót SK38179126658+860LOWL199643831198382827
8 Puskás Akadémia II38175166651+1556WLWL19103641241972102527
9 Komárom38175165258-656LWXW19121629231954102335
10 Érdi VSE38159145154-354XXLL198472827197572327
11 Balatonfüred38157166958+1152WXWL1910273820195593138
12 Bicskei38148164250-850LLLW19114423121934121938
13 Zalaegerszeg II381213135663-749LWWW197843533195592130
14 Pápa Perutz38139164856-848WXWL1986526221953112234
15 MOL Fehérvár II38138175258-647LXLL197482729196492529
16 BKV Elöre381014144660-1444XLLW197572425193972235
17 Gárdony-Agárd38128185882-2444LWLW19112639351916121947
18 Szabadkikötő38107216382-1937WWXX1974834351933132947
19 Ménfőcsanak3878233772-3529LOXW1964922291914141543
20 Nagyatád38333232115-8312WLLL19221518511911171464


Top Scorers
23+3Noel KUSTOR (SC Sopron, 3p)
21
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 5p)

Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
19
Patrik TÓTH (Komárom, 11p)
18
József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II, 1p)

Áron BORVETÖ (III. Kerület)
17+1Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)
16
Norbert MAJOR (Veszprém, 4p)

Richárd NAGY (Veszprém, 5p)
15+3Dániel ÁRVAI (Tatabánya SC)

Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)
14
Milán EKKER (Nagykanizsa, 2p)
+1Mohamed REMILI (III. Kerület, 6p)
+1Gábor KOÓS (Érdi VSE, 5p)
13
András WINKLER (Lipót SK)

Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)

Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)

Richárd WÁGNER (BKV Elöre, 1p)

Zsolt SZABÓ (Mosonmagyaróvár)
+1Dániel SCHILLINGER (Balatonfüred, 2p)
12
Dávid ZIMONYI (Zalaegerszeg II, 4p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)