ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület2217325512+4354WWLW12102032510712237
2=Mosonmagyaróvár2214444715+3246XLWW11911275115332010
3=Lipót SK2212644934+1542XWWW126422823106222111
4=Veszprém2212643825+1342WWXW117402512115241313
5=Érdi VSE2211563224+838XLLW116231713115331511
6=SC Sopron2211473532+337XWWW115331716116141816
7=Nagykanizsa2210574935+1435LXWW116232515114342420
8=Tatabánya SC22102103123+832LWWO105051712125251411
9=Komárom2293102734-730LLWL117041415112361319
10=Bicskei228682827+130LWOL11533149113351418
11+3Balatonfüred2284104040+028WWLW115242014113262026
12+1Puskás Akadémia II2284103535+028WWWL114341815114161720
13-2MOL Fehérvár II2284102836-828LLLL124261521104241315
14+1Gárdony-Agárd227693847-927WLWX106132317121561530
15-3Zalaegerszeg II226972833-527XXWW93511712133461121
16=Pápa Perutz2275102734-726WLLO114341515113261219
17=BKV Elöre225892835-723XXLX113351416112541419
--18=Szabadkikötő2244143857-1916LLLL113352024111191833
--19=Ménfőcsanak2243152452-2815LLLW113261424111191028
--20=Nagyatád2223171966-479WLLL12129122910118737

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
13
Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)
+1Áron BORVETÖ (III. Kerület)
12
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 2p)

Noel KUSTOR (SC Sopron, 2p)
+1Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)
11
József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)
10
Richárd NAGY (Veszprém, 3p)

Patrik TÓTH (Komárom, 4p)
+2Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)

Gergö KOCSIS (Tatabánya SC, 1p)

Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)
9+1Norbert MAJOR (Veszprém, 3p)

Ádám BALOGH (III. Kerület, 2p)

Zoárd NAGY (Balatonfüred, 2p)
8
Mohamed REMILI (III. Kerület, 4p)
+1Norbert FÜLEKI (Ménfőcsanak, 1p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)
Results
Saturday, 27 February 2021
22Zalaegerszeg II1-1Érdi VSE

44(p)Németh
76(p)Koós
Sunday, 28 February 2021
22Nagykanizsa1-2Puskás Akadémia II

20Vass
34Ganbayar

90Weslen
22Mosonmagyaróvár1-1BKV Elöre

90D'Urso
90Balogh
22Lipót SK1-1SC Sopron

27Kószás
74Kocsis
22MOL Fehérvár II1-4Balatonfüred

17Kövesdi
26Bene

59Bartha

67Schillinger

75(og)Tóth
22Bicskei0-1Veszprém


4Major
22Ménfőcsanak1-2Nagyatád

62Füleki
50Nikolić

82Nikolić
22Pápa Perutz1-0Tatabánya SC

90Gasztos
22Szabadkikötő0-4III. Kerület


33Kokenszky

51Kokenszky

57Borvetö

78Tamasi
22Gárdony-Agárd2-1Komárom

1Zsigmond
26Végh
84Tóth