ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület2318325712+4557WWWL13112034510712237
2=Mosonmagyaróvár2315444916+3349WXLW11911275126332211
3+1Veszprém2312743825+1343OWWX127502512115241313
4-1Lipót SK2312654936+1342LXWW126422823116232113
5+2Nagykanizsa2311575135+1638WLXW116232515125342620
6-1Érdi VSE2311573326+738LXLL126241815115331511
7-1SC Sopron2311483533+237LXWW115331716126151817
8=Tatabánya SC23112103323+1035WLWW116051912125251411
9+3Puskás Akadémia II2394104237+531WWWW125342517114161720
10+3MOL Fehérvár II2394103036-631WLLL124261521115241515
11-2Komárom2394102936-731XLLW127141617112361319
12-2Bicskei238693034-430LLWO11533149123361625
13+1Gárdony-Agárd238693947-830WWLW117132417121561530
14+2Pápa Perutz2385102935-629WWLL114341515124261420
15-4Balatonfüred2384114042-228LWWL125252016113262026
16-1Zalaegerszeg II2361073035-528XXXW93511712143561323
17=BKV Elöre2358102837-923LXXL123361418112541419
--18=Szabadkikötő2344153859-2116LLLL1133520241211101835
--19=Ménfőcsanak2344152452-2816OLLL113261424121291028
--20=Nagyatád2323182068-489LWLL131210133110118737

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
13+2József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)

Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)

Áron BORVETÖ (III. Kerület)
12
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 2p)

Noel KUSTOR (SC Sopron, 2p)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)
11+1Patrik TÓTH (Komárom, 5p)
10
Richárd NAGY (Veszprém, 3p)

Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)

Gergö KOCSIS (Tatabánya SC, 1p)

Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)
9+1Mohamed REMILI (III. Kerület, 5p)

Norbert MAJOR (Veszprém, 3p)

Ádám BALOGH (III. Kerület, 2p)
+1Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)
+2Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)

Zoárd NAGY (Balatonfüred, 2p)
8
Norbert FÜLEKI (Ménfőcsanak, 1p)
Results
Saturday, 6 March 2021
23Tatabánya SC2-0Szabadkikötő

40(og)Révész
56Gyürki
Sunday, 7 March 2021
23Veszprém0-0Ménfőcsanak
23III. Kerület2-0Lipót SK

30(p)Remili
83Tamasi
23BKV Elöre0-2MOL Fehérvár II


31Elek

84Elek
23Érdi VSE1-2Mosonmagyaróvár

35Honti
5Szalka

10Szalka
23Nagyatád1-2Pápa Perutz

36Jerkovic
46Skriba

66Bence
23Balatonfüred0-2Nagykanizsa


49Tóth

55Ekker
23Puskás Akadémia II7-2Bicskei

8Magasföldi
19Lencsés
28Weslen
73Sötét
32Ganbayar
50Kocsis
62Vizler
71Magasföldi
79Gruber
23Komárom2-2Zalaegerszeg II

65(p)Tóth
29(p)Sebestyén
90Végh
45Fehér
23Gárdony-Agárd1-0SC Sopron

50Rodenbücher