ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület2418425712+4558OWWW13112034511722237
2=Mosonmagyaróvár2416445516+3952WWXL121011335126332211
3+1Lipót SK2413655137+1445WLXW137423024116232113
4-1Veszprém2412753826+1243LOWW127502512125251314
5=Nagykanizsa2412575436+1841WWLX127232816125342620
6=Érdi VSE2411583428+638LLXL126241815125341613
7=SC Sopron2411583533+238OLXW125431716126151817
8=Tatabánya SC24112113425+935LWLW116051912135261513
9=Puskás Akadémia II24104104337+634WWWW125342517125161820
10=MOL Fehérvár II24104103237-534WWLL135261722115241515
11+2Gárdony-Agárd249694347-433WWWL128132817121561530
12+2Pápa Perutz2495103035-532WWWL125341615124261420
13-2Komárom2494112942-1331LXLL127141617122371325
14-2Bicskei248793034-431OLLW12543149123361625
15=Balatonfüred2485114042-229OLWW125252016123362026
16=Zalaegerszeg II2461083039-928LXXX93511712153571327
17=BKV Elöre2458112940-1123LLXX123361418122551522
--18=Szabadkikötő2454154260-1819WLLL1243524251211101835
--19=Ménfőcsanak2444162453-2916LOLL123271425121291028
--20=Nagyatád2423192172-519LLWL131210133111119841

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
14+1József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)
13
Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)

Áron BORVETÖ (III. Kerület)
12
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 2p)

Noel KUSTOR (SC Sopron, 2p)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)
+2Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)
11
Patrik TÓTH (Komárom, 5p)
10
Richárd NAGY (Veszprém, 3p)
+1Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)

Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)

Gergö KOCSIS (Tatabánya SC, 1p)
9
Mohamed REMILI (III. Kerület, 5p)

Norbert MAJOR (Veszprém, 3p)

Ádám BALOGH (III. Kerület, 2p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)

Zoárd NAGY (Balatonfüred, 2p)
8
Norbert FÜLEKI (Ménfőcsanak, 1p)
+1Imre SZEGÖ (BKV Elöre)
+1Marcell PAPP (MOL Fehérvár II, 1p)
+1András WINKLER (Lipót SK)
Results
Sunday, 14 March 2021
24Nagykanizsa3-1BKV Elöre

28Papp
12Szegö
77Major
89Ekker
24Mosonmagyaróvár6-0Komárom

1(og)Schiller
25Szalka
31Takács
37Nagy
40Oláh
84Szimhardt
24Lipót SK2-1Tatabánya SC

16Winkler
21Árvai
90Nagy
24MOL Fehérvár II2-1Érdi VSE

63Papp
75Kalmár
90(og)Bozsoki
24Bicskei0-0Balatonfüred
24Ménfőcsanak0-1Puskás Akadémia II


88Magasföldi
24Pápa Perutz1-0Veszprém

66Szilágyi
24Szabadkikötő4-1Nagyatád

52Huszty
2Grabarics
58(p)Huszty
65Farkas
89Farkas
24Gárdony-Agárd4-0Zalaegerszeg II

16Koronczi
20Zsigmond
50Zsigmond
76Miskei
24SC Sopron0-0III. Kerület