ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület3324547419+5577WLLW1713314191611233310
2=Mosonmagyaróvár3221656924+4569WWWW171421448157442516
3=Veszprém3318875637+1962LWWW1610603114178272523
4=Nagykanizsa3318787446+2861WLWW1712234521166552925
5=Lipót SK33167106453+1155LLLW178543731168262722
6=Tatabánya SC33156124633+1351XXWW169252615176472018
7+3Puskás Akadémia II33155135745+1250WLWL168353220177282525
8-1SC Sopron33148114746+150LLWX166642122178272624
9-1Komárom33154144452-849LWWW1710162423165382029
10-1Érdi VSE33147124443+149XWLL167362323177462120
11+1Bicskei33137134043-346WWLW17104322111633101832
12-1MOL Fehérvár II33136144949+045XXWL177372626166372323
13+1Balatonfüred33126155754+342WWLL178272919164482835
14-1Pápa Perutz33117154251-940LXLW1564520191853102232
15+1Zalaegerszeg II33913114052-1240WWLL165832624174581428
16+1BKV Elöre33912124250-839WXWX176472224163852026
17-2Gárdony-Agárd33108155374-2138LLLL179263533161691841
--18=Szabadkikötő3275205274-2226XWLW1543825301732122744
--19=Ménfőcsanak3356223167-3621LWLL1643919291713131238
--20=Nagyatád3323282897-699LLLL17121416441611141253

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
20
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 4p)
19
Noel KUSTOR (SC Sopron, 3p)
18+1Patrik TÓTH (Komárom, 10p)
17+1Áron BORVETÖ (III. Kerület)
15
Norbert MAJOR (Veszprém, 4p)

József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)

Richárd NAGY (Veszprém, 5p)
14+1Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)
+1Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)
+1Milán EKKER (Nagykanizsa, 2p)
13
Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)
12
Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)

Mohamed REMILI (III. Kerület, 6p)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)

András WINKLER (Lipót SK)
11+3Richárd WÁGNER (BKV Elöre, 1p)

Marcell PAPP (MOL Fehérvár II, 2p)

Norbert FÜLEKI (Ménfőcsanak, 1p)
+1Gábor KOÓS (Érdi VSE, 3p)
10+1Zsolt SZABÓ (Mosonmagyaróvár)

Imre SZEGÖ (BKV Elöre)

Gergö KOCSIS (Tatabánya SC, 1p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)
Results
Sunday, 2 May 2021
33Tatabánya SC1-1Érdi VSE

77Klausz
16Koós
33Nagykanizsa3-2Pápa Perutz

3Török
45Hanzl
24Szegleti
76Molnár
33Ekker
33BKV Elöre4-1Nagyatád

7Csanálosi
90Basics
20Wágner
26Wágner
28Wágner
33Mosonmagyaróvár4-0Lipót SK

36Szabó
55Illés
59Jasarevic
84Szalka
33Zalaegerszeg II2-1SC Sopron

19(p)Zimonyi
82Kalmár
81Németh
33Balatonfüred3-0Veszprém

28Géringer
30Schillinger
71Róth
33MOL Fehérvár II2-2Szabadkikötő

17Elek
52Farkas
22Szileszki
75Vidnyánszky
33Komárom1-2III. Kerület

57(p)Tóth
85Rabatin

88Borvetö
33Bicskei1-0Ménfőcsanak

66Varga
33Gárdony-Agárd0-4Puskás Akadémia II


41Vizler

50(p)Weslen

52Vizler

80Vizler