ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület3525648120+6181XWWL1713314191812334011
2=Mosonmagyaróvár3421857126+4571XXWW181431459167542617
3=Veszprém3519975737+2066WOLW1710703114189272623
4=Nagykanizsa3519797747+3064WLWL1813234821176562926
5=Lipót SK35168116456+856LOLL188643731178272725
6=Tatabánya SC35166134937+1254LWXX1710252816186482121
7+1SC Sopron35159115047+354WXLL176742223189272824
8+2Komárom35164154954-552WLLW1811162823175392131
9-2Érdi VSE35157134846+252LWXW188372726177462120
10-1Puskás Akadémia II35155155848+1050LLWL178363322187292526
11=Bicskei35148134143-250WOWW18114323111734101832
12=MOL Fehérvár II35137154951-246LOXX187382628176472323
13=Balatonfüred35136165956+345LWWW178272919185493037
14+1BKV Elöre351013124350-743WOWX187472324173952026
15+1Zalaegerszeg II351013124359-1643WLWW186842931174581428
16-2Pápa Perutz35118164253-1141LOLX1665520191953112234
17=Gárdony-Agárd35118165475-2141WLLL18102636331716101842
--18=Szabadkikötő3485215375-2229LWXW1653826301832132745
--19=Ménfőcsanak3576223467-3327WWLW1863922291713131238
--20=Nagyatád35233030105-759LLLL17121416441811161461

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
20
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 4p)
19
Noel KUSTOR (SC Sopron, 3p)
18
Patrik TÓTH (Komárom, 10p)

Áron BORVETÖ (III. Kerület)
16
József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)
15
Norbert MAJOR (Veszprém, 4p)

Richárd NAGY (Veszprém, 5p)
14
Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)

Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)

Milán EKKER (Nagykanizsa, 2p)
13
Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)

Mohamed REMILI (III. Kerület, 6p)

Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)

Gábor KOÓS (Érdi VSE, 4p)
12
Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)

András WINKLER (Lipót SK)
11+2Adrián PÉNTEK (Nagykanizsa, 1p)

Richárd WÁGNER (BKV Elöre, 1p)

Marcell PAPP (MOL Fehérvár II, 2p)

Norbert FÜLEKI (Ménfőcsanak, 1p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)
Results
Wednesday, 12 May 2021
35Nagykanizsa3-0Lipót SK

15Vlasics
78Péntek
88Péntek
35BKV Elöre1-0Puskás Akadémia II

89Pokó
35Mosonmagyaróvár1-1III. Kerület

62Jasarevic
23Tamasi
35Zalaegerszeg II3-1Tatabánya SC

14(p)Zimonyi
37Soltész
45(p)Zimonyi
79Könyves
35Érdi VSE0-1Veszprém


36Kovács
35MOL Fehérvár II0-2SC Sopron


11Petö

20Gere
35Komárom4-0Nagyatád

61Eszlátyi
63Göblyös
73Horváth
74Végh
35Bicskei1-0Szabadkikötő

41Farkas
35Ménfőcsanak2-0Pápa Perutz

8Vayer
56Gelencsér
35Gárdony-Agárd1-0Balatonfüred

70Rigó