ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület3626648521+6484WXWW18143145101812334011
2=Mosonmagyaróvár3521867329+4471LXXW181431459177552820
3=Veszprém36191075838+2067XWOL1810803215189272623
4=Nagykanizsa3619897747+3065OWLW1813234821186662926
5=Lipót SK36178116556+959WLOL199643831178272725
6=Tatabánya SC36176135239+1357WLWX1811253118186482121
7=SC Sopron361510115047+355OWXL186842223189272824
8+2Puskás Akadémia II36165156449+1553WLLW189363923187292526
9-1Komárom36165155055-553XWLL1811162823185492232
10-1Érdi VSE36157144952-352LLWX188372726187472226
11=Bicskei36148144144-350LWOW18114323111834111833
12+1Balatonfüred36146166556+948WLWW189273519185493037
13-1MOL Fehérvár II36137165055-546LLOX187382628186482427
14+1Zalaegerszeg II361113124959-1046WWLW186842931185582028
15+1Pápa Perutz36128164453-944WLOL1775522191953112234
16-2BKV Elöre361013134356-1343LWOW187472324183962032
17=Gárdony-Agárd36118175477-2341LWLL18102636331816111844
--18=Szabadkikötő3586215476-2230XLWX1754827311832132745
--19=Ménfőcsanak3677223568-3328XWWL1863922291814131339
--20=Nagyatád36233130111-819LLLL18121516501811161461

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
20
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 4p)
19
Noel KUSTOR (SC Sopron, 3p)
18+2József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II, 1p)

Patrik TÓTH (Komárom, 10p)

Áron BORVETÖ (III. Kerület)
15
Norbert MAJOR (Veszprém, 4p)
+1Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)

Richárd NAGY (Veszprém, 5p)
14
Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)

Milán EKKER (Nagykanizsa, 2p)
13
Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)

Mohamed REMILI (III. Kerület, 6p)
+1András WINKLER (Lipót SK)

Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)

Gábor KOÓS (Érdi VSE, 4p)
12+3Dániel SCHILLINGER (Balatonfüred, 2p)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)
+2Dávid ZIMONYI (Zalaegerszeg II, 4p)
+1Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)
11
Adrián PÉNTEK (Nagykanizsa, 1p)
+1Dániel ÁRVAI (Tatabánya SC)

Richárd WÁGNER (BKV Elöre, 1p)
+1Zsolt SZABÓ (Mosonmagyaróvár)

Marcell PAPP (MOL Fehérvár II, 2p)
+2Richárd RABATIN (III. Kerület)

Norbert FÜLEKI (Ménfőcsanak, 1p)
Results
Sunday, 16 May 2021
36Tatabánya SC3-2Mosonmagyaróvár

25Gyürki
9Szalka
30Árvai
51Szabó
42Németh
36Veszprém1-1Komárom

29Kovács
7(p)Hajba
36III. Kerület4-1MOL Fehérvár II

13Bori
75Rónaszéki
25Rabatin
29Czvitkovics
58Rabatin
36Nagyatád0-6Zalaegerszeg II


7Papp

44Zimonyi

49(p)Szalay

55Zimonyi

64Kun

74Abért
36Lipót SK1-0Bicskei

21Winkler
36Balatonfüred6-0BKV Elöre

7Bartha
20(p)Schillinger
35Imre
48(p)Schillinger
56Schillinger
70Borgulya
36Puskás Akadémia II6-1Érdi VSE

12Kocsis
90Csiszár
29Kocsis
38Magasföldi
47(p)Magasföldi
68(p)Vizler
71Sipos
36Pápa Perutz2-0Gárdony-Agárd

28Skriba
60Szilágyi
36Szabadkikötő1-1Ménfőcsanak

61Fodor
12Vayer
36SC Sopron0-0Nagykanizsa