ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület2015324812+3648LWXW119202959612197
2=Mosonmagyaróvár2014334511+3445WWWW1090126410532197
3+1Lipót SK2011544432+1238WWOX11632272295221710
4-1Veszprém1910543222+1035WLWL9630209104241213
5=Nagykanizsa2010464530+1534WWXW106222413104242117
6=Érdi VSE1810443016+1434WLWX95221689522148
7+1SC Sopron2010373230+233WWXL104331515106041715
8-1Komárom209382631-530WLLW11704141592341216
9+1Tatabánya SC209292821+729WOLL94051411115241410
10+1MOL Fehérvár II208482727+028LLWL11425141794231310
11-2Bicskei207672526-127OLXX9432118113351418
12+5Zalaegerszeg II206772631-525WWLX83411611123361020
13+1Gárdony-Agárd206683542-724WXLW85122012121561530
14-2Pápa Perutz206592631-523LOWX103341415103251216
15+1Balatonfüred2064103338-522LWXX104241713102261625
16-3BKV Elöre205692633-721LXWX103251315102441318
17-2Puskás Akadémia II1954102334-1119LLWL10334131592161019
--18=Szabadkikötő2044123751-1416LLXX103342020101181731
--19=Ménfőcsanak2043132247-2515LWLL10325132210118925
--20=Nagyatád2013161762-456LLLL1212912298017533

Top Scorers
20+2Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
13+3Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)
12
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 2p)

Noel KUSTOR (SC Sopron, 2p)
11
Áron BORVETÖ (III. Kerület)
10+3Patrik TÓTH (Komárom, 4p)
+2Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)

Gergö KOCSIS (Tatabánya SC, 1p)

Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)
9
Ádám BALOGH (Gárdony-Agárd, 2p)
8+1Mohamed REMILI (III. Kerület, 4p)
+1Richárd NAGY (Veszprém, 1p)

Norbert MAJOR (Veszprém, 3p)

Zoárd NAGY (Balatonfüred, 2p)
7
Adrián PÉNTEK (Nagykanizsa, 1p)

Zoltán GERE (Szabadkikötő)

József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)

Attila NÉMETH (Szabadkikötő, 3p)

Dávid ILLÉS (Mosonmagyaróvár)
+1Richárd WÁGNER (BKV Elöre, 1p)

Zsolt SZABÓ (Pápa Perutz)
+3Dávid ZIMONYI (Zalaegerszeg II, 1p)

Norbert FÜLEKI (Ménfőcsanak, 1p)

Krisztián KOLLEGA (Érdi VSE)
+1Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 1p)

Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)

Marcell PAPP (MOL Fehérvár II, 1p)
+2András WINKLER (Lipót SK)

Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)
Results
Sunday, 29 November 2020
20Nagykanizsa3-0Nagyatád
Score awarded as 3-0.
20Mosonmagyaróvár3-0Puskás Akadémia II

34Laki
67Laki
87Laki
20Zalaegerszeg II3-0Balatonfüred

45Zimonyi
59Zimonyi
66Zimonyi
20MOL Fehérvár II1-3Veszprém

38Major
23Nagy

42Gálfi

65Gálfi
20Komárom3-1BKV Elöre

21(p)Tóth
11Wágner
56(p)Tóth
60Tóth
20Bicskei0-0Tatabánya SC
20Ménfőcsanak2-1III. Kerület

62Vincze
47(p)Remili
67Serfözö
20Pápa Perutz0-1SC Sopron


60Keresztes
20Szabadkikötő1-3Lipót SK

10Fodor
52Varga

60Winkler

89Szabó
20Gárdony-Agárd2-1Érdi VSE

62Tóth
71Popov
69Tóth
Wednesday, 2 December 2020
18Tatabánya SC2-0MOL Fehérvár II

26Németh
61(p)Gyürki
15Nagyatád0-3Érdi VSE
Score awarded as 0-3.
18Lipót SK2-1Ménfőcsanak

22Winkler
8Vayer
30Szabó