ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület2720526515+5065WXWO14113036713922298
2=Mosonmagyaróvár2717645919+4057WXXW141121367136432312
3=Veszprém2714854228+1450XWWL148602713136251515
4=Lipót SK2714675440+1448LLWW147433126137242314
5=Nagykanizsa2713775837+2146OWXW138233116145542721
6+1Puskás Akadémia II27134104938+1143WWWW147343018136161920
7+2Érdi VSE2712693731+642WLXL147342116135351615
8-2SC Sopron2712693938+142XWLO136431917146262021
9-1Tatabánya SC27124114130+1140XXWL127052213155461917
10+1MOL Fehérvár II27114123741-437WLLW135261722146262019
11-1Pápa Perutz27106113441-736XWLW136341816144371625
12+2Balatonfüred27105124745+235WLWO147252617133372128
13=Gárdony-Agárd2798104854-635XXLW148243122131661732
14+2Komárom27104133148-1734LWLL148151820132381328
15-3Bicskei2797113237-534LWLO13643169143381628
16-1Zalaegerszeg II2771283442-833OWXL124712115153571327
17=BKV Elöre27610113242-1028XXWL144461619132651623
--18=Szabadkikötő2754184366-2319LLLW1343624261411121940
--19=Ménfőcsanak2745182558-3317LXLL1333715261412111032
--20=Nagyatád2723222279-579LLLL1512121336121110943

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
15+1József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)
+2Bence SZABÓ (Balatonfüred, 3p)
14+1Noel KUSTOR (SC Sopron, 2p)
13
Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)

Áron BORVETÖ (III. Kerület)
12+1Patrik TÓTH (Komárom, 6p)

Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)

Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)
11
Norbert MAJOR (Veszprém, 3p)

Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)
10
Mohamed REMILI (III. Kerület, 5p)

Richárd NAGY (Veszprém, 3p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)
+1Marcell PAPP (MOL Fehérvár II, 2p)

Gergö KOCSIS (Tatabánya SC, 1p)
9
Milán EKKER (Nagykanizsa, 1p)

Ádám BALOGH (III. Kerület, 2p)

Norbert FÜLEKI (Ménfőcsanak, 1p)

Zoárd NAGY (Balatonfüred, 2p)
Results
Sunday, 4 April 2021
27Veszprém1-1SC Sopron

67Somogyi
52Kustor
27BKV Elöre1-1Pápa Perutz

47Busai
52Skriba
27Mosonmagyaróvár1-0MOL Fehérvár II

35Szabó
27Zalaegerszeg II0-0Nagykanizsa
27Érdi VSE2-0Ménfőcsanak

53(p)Koós
64Fürjes
27Nagyatád0-3III. Kerület
Score awarded as 0-3.
27Balatonfüred4-1Szabadkikötő

7Schillinger
20Gere
60Géringer
65Szabó
84Szabó
27Puskás Akadémia II1-0Lipót SK

44Magasföldi
27Komárom2-0Bicskei

25Végh
90(p)Tóth
27Gárdony-Agárd2-2Tatabánya SC

25(p)Rodenbücher
58Árvai
86(p)Kercsó
76Kovács
Wednesday, 7 April 2021
25Komárom0-3MOL Fehérvár II


19Papp

69Szileszki

82Kojnok