ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület2519426013+4761WOWW13112034512822268
2=Mosonmagyaróvár2516545617+3953XWWX121011335136432312
3=Lipót SK2514655337+1648WWLX137423024127232313
4=Veszprém2513753926+1346WLOW138502612125251314
5=Nagykanizsa2512675537+1842XWWL127232816135442721
6=Érdi VSE2511683529+639XLLX136341916125341613
7+1Tatabánya SC25122113726+1138WLWL127052213135261513
8-1SC Sopron2511593636+038LOLX125431716136161920
9=Puskás Akadémia II25114104738+937WWWW136342918125161820
10=MOL Fehérvár II24104103237-534WWLL135261722115241515
11=Gárdony-Agárd2596104450-633LWWW138142920121561530
12+3Balatonfüred2595114242+032WOLW136252216123362026
13-1Pápa Perutz2595113139-832LWWW125341615134271524
14-1Komárom2494112942-1331LXLL127141617122371325
15-1Bicskei2587103035-531LOLL12543149133371626
16=Zalaegerszeg II2561183140-929XLXX103611813153571327
17=BKV Elöre2568113040-1026WLLX134361518122551522
--18=Szabadkikötő2554164261-1919LWLL1243524251311111836
--19=Ménfőcsanak2544172455-3116LLOL1232714251312101030
--20=Nagyatád2523202174-539LLLW141211133311119841

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
14
József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)
13
Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)
+1Bence SZABÓ (Balatonfüred, 3p)

Áron BORVETÖ (III. Kerület)
12
Noel KUSTOR (SC Sopron, 2p)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)

Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)
11
Patrik TÓTH (Komárom, 5p)
10
Richárd NAGY (Veszprém, 3p)

Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)

Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)

Gergö KOCSIS (Tatabánya SC, 1p)
9
Mohamed REMILI (III. Kerület, 5p)

Norbert MAJOR (Veszprém, 3p)

Ádám BALOGH (III. Kerület, 2p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)

Zoárd NAGY (Balatonfüred, 2p)
8+1Milán EKKER (Nagykanizsa, 1p)
+1Richárd WÁGNER (BKV Elöre, 1p)

Norbert FÜLEKI (Ménfőcsanak, 1p)
+1Krisztián KOLLEGA (Érdi VSE)

Imre SZEGÖ (BKV Elöre)

Marcell PAPP (MOL Fehérvár II, 1p)
+1Zsolt TAMASI (III. Kerület, 2p)

András WINKLER (Lipót SK)
Results
Sunday, 21 March 2021
25Tatabánya SC3-1SC Sopron

39Kovács
38Jakab
70Szabó
75(p)Szabó
25Veszprém1-0Szabadkikötő

20Krebsz
25BKV Elöre1-0Bicskei

85Wágner
25Zalaegerszeg II1-1Mosonmagyaróvár

77(p)Szalay
87(p)Debreceni
25Érdi VSE1-1Nagykanizsa

82Kollega
46(p)Ekker
25Nagyatád0-2Lipót SK


51Nagy

90Nagy
25Balatonfüred2-0Ménfőcsanak

62Csikós
72(p)Szabó
25Puskás Akadémia II4-1Pápa Perutz

11Komáromi
49Molnár
15Ominger
41Latifi
85Gruber
25Gárdony-Agárd1-3III. Kerület

4(og)Nagy
20Rabatin

35(og)Ujvári

51(p)Tamasi