ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület3023527216+5674WWWW161330418141022318
2=Mosonmagyaróvár3019656324+3963WWLW151221388157442516
3=Veszprém3016864832+1656WWLX159602813157262019
4=Nagykanizsa3016776940+2955WWWO1510234018156542922
5=Lipót SK3016776445+1955WWXL168533730148242715
6=SC Sopron3013894240+247XWXX156632119157262121
7+2Tatabánya SC30144124331+1246WLWX149052413165471918
8-1Érdi VSE30136114138+345LLWW157352219156361919
9-1Puskás Akadémia II30135125042+844LLXW157353020156272022
10+1Komárom30134133750-1343WWWL159152021154381729
11-1MOL Fehérvár II30124144346-340LLWW156272124156272222
12+1Bicskei30117123741-440WLWL158432011153391730
13+2Pápa Perutz30116133945-639WLLX146351918165382027
14-2Gárdony-Agárd30108125264-1238LWLX159243424151681840
15-1Balatonfüred30106145151+036LLXW157262618153482533
16=Zalaegerszeg II30713103648-1234LXLO144822320163581328
17=BKV Elöre30711123648-1232XLWX154471723153751925
--18=Szabadkikötő3064204771-2422LWLL1543825301521122241
--19=Ménfőcsanak3046202863-3518LXLL1533916291513111234
--20=Nagyatád3023252588-639LLLL16121314411411121147

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
19+1Bence SZABÓ (Balatonfüred, 3p)
16
Noel KUSTOR (SC Sopron, 3p)

Áron BORVETÖ (III. Kerület)
15
József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)
+1Patrik TÓTH (Komárom, 8p)
14+3Norbert MAJOR (Veszprém, 4p)
13
Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)

Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)
12+1Milán EKKER (Nagykanizsa, 1p)
+1Mohamed REMILI (III. Kerület, 6p)
+1Richárd NAGY (Veszprém, 5p)

Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)
+2András WINKLER (Lipót SK)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)
+1Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)
11
Marcell PAPP (MOL Fehérvár II, 2p)
10
Gábor KOÓS (Érdi VSE, 3p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)

Imre SZEGÖ (BKV Elöre)

Gergö KOCSIS (Tatabánya SC, 1p)
Results
Sunday, 18 April 2021
30Tatabánya SC1-0Puskás Akadémia II

73Kovács
30III. Kerület2-1Balatonfüred

39Kokenszky
87Szabó
90(p)Remili
30Nagykanizsa5-1Gárdony-Agárd

39Szegleti
64Zsigmond
43(p)Vlasics
61Pál
75Ekker
88Béli
30Zalaegerszeg II0-3Pápa Perutz


23Gasztos

69Bence

75Szilágyi
30Nagyatád1-5Veszprém

47Horváth
8(p)Nagy

20(p)Major

59Major

66Kovács

83Major
30Lipót SK3-1Érdi VSE

13Winkler
50Fürjes
21Varga
68Winkler
30Bicskei3-2MOL Fehérvár II

69Dencinger
64Horváth
83Kürti
79Dékei
90(p)Sötét
30Ménfőcsanak0-1Mosonmagyaróvár


21Illés
30Szabadkikötő0-2Komárom


69(p)Tóth

85Végh
30SC Sopron1-1BKV Elöre

20Petö
71Kiss