ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület2922527015+5571WWWX151230397141022318
2=Mosonmagyaróvár2918656224+3860WLWX151221388146442416
3=Veszprém2915864331+1253WLXW159602813146261518
4=Nagykanizsa2915776439+2552WWOW149233517156542922
5=Lipót SK2915776144+1752WXLL157533429148242715
6+3SC Sopron2913794139+246WXXW146532018157262121
7-1Érdi VSE29136104035+545LWWL157352219146351816
8-1Puskás Akadémia II29135115041+944LXWW157353020146262021
9-1Tatabánya SC29134124231+1143LWXX138052313165471918
10=MOL Fehérvár II29124134143-240LWWL156272124146262019
11=Komárom29124133550-1540WWLW159152021143381529
12+3Gárdony-Agárd29108115159-838WLXX159243424141671735
13-1Bicskei29107123439-537LWLW14743179153391730
14-1Balatonfüred29106135049+136LXWL157262618143472431
15-1Pápa Perutz29106133645-936LLXW146351918154381727
16=Zalaegerszeg II2971393645-934XLOW134812317163581328
17=BKV Elöre29710123547-1231LWXX154471723143651824
--18=Szabadkikötő2964194769-2222WLLL1443725281521122241
--19=Ménfőcsanak2946192862-3418XLLX1433816281513111234
--20=Nagyatád2923242483-599LLLL15121213361411121147

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
18
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 3p)
16+1Noel KUSTOR (SC Sopron, 3p)
+2Áron BORVETÖ (III. Kerület)
15
József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)
14+1Patrik TÓTH (Komárom, 7p)
13
Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)

Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)
12
Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)
11+1Milán EKKER (Nagykanizsa, 1p)

Mohamed REMILI (III. Kerület, 5p)
+1Richárd NAGY (Veszprém, 4p)

Norbert MAJOR (Veszprém, 3p)
+1Marcell PAPP (MOL Fehérvár II, 2p)

Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)
10
Gábor KOÓS (Érdi VSE, 3p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)

Imre SZEGÖ (BKV Elöre)
+1András WINKLER (Lipót SK)

Gergö KOCSIS (Tatabánya SC, 1p)
Results
Wednesday, 14 April 2021
29Veszprém1-0Tatabánya SC

71(p)Nagy
29BKV Elöre1-4Lipót SK

5Busai
47Winkler

51(p)Varga

75Harsányi

90Kószás
29Mosonmagyaróvár2-1Bicskei

13Nagy
60Kákonyi
87Oláh
29Zalaegerszeg II2-2Ménfőcsanak

19Vass
35Németh
22Vass
87Androsch
29Érdi VSE1-3Szabadkikötő

72Kollega
49Kondor

79Varga

90Dala
29Balatonfüred0-1SC Sopron


64Kustor
29MOL Fehérvár II1-2Nagykanizsa

43Papp
10Ekker

70Vlasics
29Puskás Akadémia II0-2III. Kerület


53Borvetö

76Borvetö
29Komárom2-1Pápa Perutz

12Hajba
86Hanzl
74Tóth
29Gárdony-Agárd3-2Nagyatád

1Balogh
27Csikós
29Király
59Sághy
90Koronczi