ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=III. Kerület3425548019+6180WWLL1713314191712233910
2=Mosonmagyaróvár3321757025+4570XWWW171421448167542617
3=Veszprém3418975637+1963OLWW1710703114178272523
4=Nagykanizsa3418797447+2761LWLW1712234521176562926
5=Lipót SK34168106453+1156OLLL188643731168262722
6=Tatabánya SC34166124834+1454WXXW1710252816176472018
7+3Érdi VSE34157124845+352WXWL178362725177462120
8=SC Sopron34149114847+151XLLW176742223178272624
9-2Puskás Akadémia II34155145847+1150LWLW178363322177282525
10-1Komárom34154154554-949LLWW1710162423175392131
11=Bicskei34138134043-347OWWL17104322111734101832
12=MOL Fehérvár II34137144949+046OXXW177372626176472323
13=Balatonfüred34136155955+445WWWL178272919175483036
14=Pápa Perutz34118154251-941OLXL1665520191853102232
15+1BKV Elöre34913124250-840OWXW176472224173952026
16-1Zalaegerszeg II34913124058-1840LWWL175842630174581428
17=Gárdony-Agárd34108165375-2238LLLL1792635331716101842
--18=Szabadkikötő3385205374-2129WXWL1653826301732122744
--19=Ménfőcsanak3466223267-3524WLWL1753920291713131238
--20=Nagyatád34232930101-719LLLL17121416441711151457

Top Scorers
21
Lukáš SZABÓ (Lipót SK, 1p)
20
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 4p)
19
Noel KUSTOR (SC Sopron, 3p)
18
Patrik TÓTH (Komárom, 10p)
+1Áron BORVETÖ (III. Kerület)
16+1József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)
15
Norbert MAJOR (Veszprém, 4p)

Richárd NAGY (Veszprém, 5p)
14
Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)

Zoltán FARKAS (Szabadkikötő)

Milán EKKER (Nagykanizsa, 2p)
13+1Norbert KOKENSZKY (III. Kerület)
+1Mohamed REMILI (III. Kerület, 6p)

Balázs LAKI (Mosonmagyaróvár)
+2Gábor KOÓS (Érdi VSE, 4p)
12
Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 2p)

András WINKLER (Lipót SK)
11
Richárd WÁGNER (BKV Elöre, 1p)

Marcell PAPP (MOL Fehérvár II, 2p)

Norbert FÜLEKI (Ménfőcsanak, 1p)
+1Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 2p)
Results
Sunday, 9 May 2021
34Tatabánya SC2-1Komárom

52Gyürki
71Eszlátyi
69Árvai
34Veszprém0-0BKV Elöre
34Zalaegerszeg II0-6III. Kerület


4Szalai

16Remili

24Kokenszky

45Rabatin

58Borvetö

80Czvitkovics
34Érdi VSE4-2Nagyatád

30Farkas
43Sághy
55(p)Koós
77Kis
75Koós
90Molnár
34Lipót SK0-0MOL Fehérvár II
34Puskás Akadémia II1-2Balatonfüred

73Magasföldi
13Burucz

90Pécseli
34Ménfőcsanak1-0Gárdony-Agárd

85Veres
34Pápa Perutz0-0Bicskei
34Szabadkikötő1-0Nagykanizsa

78Fodor
34SC Sopron1-1Mosonmagyaróvár

86(p)Keresztes
2Debreceni