ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Közép csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Pécs191531659+5648WXWW1010004019531258
2=Szentlörinc1913513010+2044WOWW963012210721188
3=Monor1911533214+1838WWWW953115910622175
4=Iváncsa1910543118+1335XWLW1063120894231110
5=Dunaújváros PASE199462726+131WOWL10424141495221312
6=Kozármisleny 198743125+631OWLW95221910103521215
7=Rákosment KSK197482930-125WLXL93151515104331415
8=FC Dabas197481318-525OOLX10523859225513
9=Dabas-Gyón197482028-825LWXW9612111210136916
10=Budapest-Honvéd II196673328+524LWXW10154121895132110
11=Kecskemét195592426-220XLXL93151112102441314
12=Szekszárdi UFC194782234-1219LOOL92341014102441220
13=Taksony1953111730-1318WXWL9126612104151118
--14=Szabadkikötő1943122054-3415LLLL1032513299117725
--15=Dunaharaszti MTK1925121237-2511LLOL100557219207516
--16=Kelen SC1924132039-1910LLLX1022614179027622

Top Scorers
15Norbert KOKENSZKY (Dabas-Gyón, 3p)
12Richárd JELENA (Kozármisleny , 1p)
9Bence BALOGH (Kelen SC)
Márk HEGEDÜS (Pécs)
Róbert SZEPESSY (Dunaújváros PASE, 1p)
8Máté ADAMCSEK (Pécs, 3p)
Norbert GEIGER (Pécs)
Antal PÉTER (Szekszárdi UFC)
7László RÁCZ (Pécs)
János MÁTÉ (Pécs, 1p)
Dávid KÓNYA (Pécs)
László JUHÁSZ (Szentlörinc, 2p)
6Gerjén ABLONCZY (Dabas-Gyón)
Bence GRABANT (Pécs)
Bence BUSA (Dunaújváros PASE)
Zsolt PATVAROS (Kecskemét)
Dániel LUKÁCS (Budapest-Honvéd II)
Dominique VALLEJOS (Iváncsa, 3p)
5Igor NICSENKO (Dunaharaszti MTK, 2p)
Csaba ARADI (Iváncsa)
Péter FEJES (Szekszárdi UFC, 3p)
Máté SZILÁGYI (Taksony, 2p)
Dávid SOÓS (Dabas-Gyón, 1p)
Gergő IRIMIÁS (Budapest-Honvéd II)
Patrik POPOV (FC Dabas)
Results
Sunday, 24 May 2020
29Kozármisleny -Kecskemét
29Dunaújváros PASE-Dunaharaszti MTK
29Szentlörinc-Szabadkikötő
29Szekszárdi UFC-Budapest-Honvéd II
29Iváncsa-FC Dabas
29Taksony-Monor
29Dabas-Gyón-Rákosment KSK
29Kelen SC-Pécs