ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Közép csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Pécs131120495+4435WWWW77002916420204
2=Szentlörinc13940216+1531WWOW6420817520135
3+2Iváncsa137422514+1125WXWL7421167632197
4-1Dunaújváros PASE137242019+123LWWW72239116501118
5-1Monor136522311+1223XXOW62311077421134
6=Kozármisleny 135532518+720XWWW631215107241108
7+2Rákosment KSK135352423+118WLWL6213121073221213
8+4Kecskemét135261918+117WLXL7304996222109
9-2FC Dabas13517915-616LLWL7412746105211
10-2Budapest-Honvéd II134362521+415LXLW71338126303179
11-1Szekszárdi UFC134361624-815LXLX6213797223915
12-1Dabas-Gyón134361422-815LWLX63127117124711
13=Szabadkikötő133281443-2911LLLW722310256105418
--14=Taksony133191024-1410LLLL6105387214716
--15=Kelen SC132381826-89WXXL621313107025516
--16=Dunaharaszti MTK13139730-236WXLL70344176105313

Top Scorers
12
Norbert KOKENSZKY (Rákosment KSK, 3p)
11+1Richárd JELENA (Kozármisleny , 1p)
9+4Bence BALOGH (Kelen SC)
8
Róbert SZEPESSY (Dunaújváros PASE, 1p)
7+1Norbert GEIGER (Pécs)
6
Máté ADAMCSEK (Monor, 2p)
+1Dávid KÓNYA (Pécs)

Bence GRABANT (Pécs)
+2Zsolt PATVAROS (Kecskemét)

Dániel LUKÁCS (Budapest-Honvéd II)

Dominique VALLEJOS (Iváncsa, 3p)
5
Gerjén ABLONCZY (Dabas-Gyón)
+1Igor NICSENKO (Dunaharaszti MTK, 2p)

Csaba ARADI (Iváncsa)

László RÁCZ (Pécs)

János MÁTÉ (Pécs, 1p)

Márk HEGEDÜS (Pécs)

László JUHÁSZ (Szentlörinc, 2p)

Máté SZILÁGYI (Taksony, 2p)
4+1Tamás TURI (Kozármisleny )

Antal PÉTER (Szekszárdi UFC)

Gergő IRIMIÁS (Budapest-Honvéd II)

Ármin ARENA (Szekszárdi UFC, 2p)

Patrik POPOV (FC Dabas)
Results
Sunday, 3 November 2019
13Kozármisleny 2-2Monor

32Jelena
60Barthel
84Turi
89Tóth
13Dunaújváros PASE0-2Pécs


32Geiger

85Kónya
13Szentlörinc2-0Budapest-Honvéd II

37Harsányi
84Popadic
13Szekszárdi UFC0-3Kecskemét


49Patvaros

52Patvaros

73Hegedüs
13Iváncsa2-0Dabas-Gyón

14Killer
37Domokos
13FC Dabas0-1Dunaharaszti MTK


69Nicsenko
13Taksony1-2Rákosment KSK

51Györi
7Lucz

30Horváth
13Kelen SC7-0Szabadkikötő

22Kádár
29Balogh
41Kasza
63Balogh
66Balogh
84Balogh
88Krajnc