ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Közép csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Pécs171421638+5544WWLW99003918521247
2=Szentlörinc1712412710+1740WWWL86201229621158
3+1Monor179532813+1532WWLW84311389522155
4-1Iváncsa179442917+1231LWWL962119783231010
5+1Dunaújváros PASE178362526-127WLLX9324121485121312
6-1Kozármisleny 177643025+527LWOW8422181093421215
7=FC Dabas177281318-523LXWW9513858215513
8=Rákosment KSK176472828+022XLLW8314151393331315
9=Dabas-Gyón176471826-822XWWL85129119135915
10=Budapest-Honvéd II175663126+521XWOX9153121684131910
11=Kecskemét175482223-119XLXL9315111282331111
12=Szekszárdi UFC174672232-1018OLXX8224101492431218
13=Szabadkikötő1743101951-3215LLXW932413288116623
--14=Taksony1742111428-1414WLXL81165119315917
--15+1Dunaharaszti MTK1725101134-2311OLWX90546198206515
--16-1Kelen SC1724112035-1510LXLL822414139027622

Top Scorers
14
Norbert KOKENSZKY (Rákosment KSK, 3p)
12
Richárd JELENA (Kozármisleny , 1p)
9+2Márk HEGEDÜS (Pécs)

Bence BALOGH (Kelen SC)
8
Norbert GEIGER (Pécs)

Antal PÉTER (Szekszárdi UFC)

Róbert SZEPESSY (Dunaújváros PASE, 1p)
7
Dávid KÓNYA (Pécs)

László JUHÁSZ (Szentlörinc, 2p)

Máté ADAMCSEK (Monor, 3p)
+1László RÁCZ (Pécs)

János MÁTÉ (Pécs, 1p)
6
Bence GRABANT (Pécs)
+2Bence BUSA (Dunaújváros PASE)

Zsolt PATVAROS (Kecskemét)

Dániel LUKÁCS (Budapest-Honvéd II)

Dominique VALLEJOS (Iváncsa, 3p)
5
Gerjén ABLONCZY (Dabas-Gyón)

Igor NICSENKO (Dunaharaszti MTK, 2p)

Csaba ARADI (Iváncsa)

Máté SZILÁGYI (Taksony, 2p)
+1Dávid SOÓS (Dabas-Gyón, 1p)

Péter FEJES (Szekszárdi UFC, 3p)

Gergő IRIMIÁS (Budapest-Honvéd II)

Patrik POPOV (FC Dabas)
Results
Sunday, 1 December 2019
17Pécs6-0Kozármisleny

4(og)Füredi
25Tihanyi
35Hegedüs
40Rácz
64Tihanyi
89Hegedüs
17Kecskemét1-1Rákosment KSK

89Kéri
86Lucz
17Monor2-1Iváncsa

26Karacs
88Domokos
78(p)Farkas
17Budapest-Honvéd II1-1Dabas-Gyón

6Cipf
77Soós
17Dunaújváros PASE2-1Kelen SC

47Busa
74Koós
65Busa
17Dunaharaszti MTK0-0Szekszárdi UFC
17FC Dabas0-1Szentlörinc


25Keresztes
17Szabadkikötő0-2Taksony


24Szabó

47(p)Szabó