ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Közép csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Pécs7610314+2719WXWW44002113210103
2=Monor7520174+1317WXWW3120634400111
3+1Iváncsa7511135+816WWXW421184330051
4-1Szentlörinc7430115+615XWXW321051422064
5=Kecskemét73131111+010LWWL420254311167
6=Szekszárdi UFC73041014-49LLWW3201634103411
7=Taksony7304713-69LLWW3102234202510
8+1Kozármisleny 7232128+49XWXW320194403134
9-1Rákosment KSK72321214-29LWLW3210944022310
10=Dunaújváros PASE72231113-28XWXL402268320155
11=Dabas-Gyón7223713-68XWWL310228412155
12+2Budapest-Honvéd II72141714+37WLLL40134103201134
13=FC Dabas721448-47WLLL421142300306
--14-2Szabadkikötő7214522-177LLLL4112217310235
--15+1Kelen SC7115717-104WLLL3102454013312
--16-1Dunaharaszti MTK7025313-102LLLL402226300317

Top Scorers
8
Norbert KOKENSZKY (Rákosment KSK, 2p)
5
Csaba ARADI (Iváncsa)

Márk HEGEDÜS (Pécs)

Richárd JELENA (Kozármisleny , 1p)
+1Dávid KÓNYA (Pécs)

Róbert SZEPESSY (Dunaújváros PASE, 1p)
4
Máté ADAMCSEK (Monor, 2p)

János MÁTÉ (Pécs)

Máté SZILÁGYI (Taksony, 2p)
+3Dániel LUKÁCS (Budapest-Honvéd II)
+2Gergő IRIMIÁS (Budapest-Honvéd II)
3+1Bence BALOGH (Kelen SC)

László JUHÁSZ (Szentlörinc, 1p)
+1Norbert GEIGER (Pécs)
+1Bence GRABANT (Pécs)

Marcell TÓTH (Kozármisleny )
+3Márk HEGEDÜS (Budapest-Honvéd II)
+1Antal PÉTER (Szekszárdi UFC)

Bence KERESZTES (Szentlörinc)
Results
Sunday, 15 September 2019
7Pécs3-0Kecskemét

39Grabant
44Kónya
63Geiger
7Dunaújváros PASE2-2Dabas-Gyón

4Kovács
21Soós
19Busa
85(p)Soós
7Szentlörinc1-1Kozármisleny

74Pergel
90Turi
7Dunaharaszti MTK0-2Monor


7(og)Mendebaba

30Hrepka
7Iváncsa3-1Szekszárdi UFC

26Szellák
65Péter
78Cseszneki
90Vallejos
7FC Dabas1-0Rákosment KSK

90Fitos
7Szabadkikötő0-11Budapest-Honvéd II


4Lukács

7Cipf

28Hegedüs

32Hegedüs

39Irimiás

44Hegedüs

48Irimiás

54Lukács

73Nagy

86Zvara

90Lukács
7Kelen SC2-0Taksony

63Balogh
85Kasza