ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Közép csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Pécs8620325+2720XWXW44002114220114
2+2Szentlörinc8530125+718WXWX321051532074
3-1Monor8521186+1217LWXW4121754400111
4-1Iváncsa8521168+817XWWX421184431084
5=Kecskemét84131511+413WLWW530294311167
6=Szekszárdi UFC84041215-312WLLW3201635203612
7+3Dunaújváros PASE83231213-111WXWX402268430165
8+3Dabas-Gyón8323914-511WXWW420249412155
9+4FC Dabas831469-310WWLL421142410327
10-3Taksony8305714-79LLLW4103244202510
11-3Kozármisleny 82331310+39LXWX4202106403134
12-3Rákosment KSK82331215-39LLWL4211954022310
13-1Budapest-Honvéd II82241815+38XWLL50235113201134
--14=Szabadkikötő8224825-178XLLL5122520310235
--15=Kelen SC8116819-114LWLL3102455014414
--16=Dunaharaszti MTK8026317-142LLLL4022264004111

Top Scorers
8
Norbert KOKENSZKY (Rákosment KSK, 2p)
5
Csaba ARADI (Iváncsa)

Márk HEGEDÜS (Pécs)

Richárd JELENA (Kozármisleny , 1p)

Dávid KÓNYA (Pécs)

Róbert SZEPESSY (Dunaújváros PASE, 1p)
4+1Bence BALOGH (Kelen SC)

Máté ADAMCSEK (Monor, 2p)

János MÁTÉ (Pécs)

Máté SZILÁGYI (Taksony, 2p)

Dániel LUKÁCS (Budapest-Honvéd II)

Gergő IRIMIÁS (Budapest-Honvéd II)
3+1Balázs NÁNÁSI (Kecskemét)
+1Barnabás KOVÁCS (Dunaújváros PASE)

László JUHÁSZ (Szentlörinc, 1p)

Norbert GEIGER (Pécs)

Bence GRABANT (Pécs)
+1Dávid SOÓS (Dabas-Gyón, 1p)
+1Zsolt PATVAROS (Kecskemét)

Marcell TÓTH (Kozármisleny )

Márk HEGEDÜS (Budapest-Honvéd II)

Antal PÉTER (Szekszárdi UFC)

Bence KERESZTES (Szentlörinc)
+1Dominique VALLEJOS (Iváncsa, 2p)
+1Dominik CIPF (Budapest-Honvéd II)
Results
Sunday, 29 September 2019
8Kecskemét4-0Dunaharaszti MTK

27Karacs
44Nánási
80Patvaros
89Tamaskó
8Monor1-2FC Dabas

68Hrepka
45Földes

64Eördögh
8Budapest-Honvéd II1-1Pécs

27Cipf
77(p)Koller
8Kozármisleny 1-2Szekszárdi UFC

59Márkvárt
7(p)Arena

90Vituska
8Rákosment KSK0-1Dunaújváros PASE


31Kovács
8Taksony0-1Szentlörinc


64Harsányi
8Dabas-Gyón2-1Kelen SC

64Ablonczy
61Balogh
78Soós
8Szabadkikötő3-3Iváncsa

24Pokó
16Killer
34Varga
83Madarász
82Gere
90(p)Vallejos