ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Közép csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Pécs181431649+5545XWWL99003919531258
2=Szentlörinc1812512710+1741OWWW96301229621158
3=Monor1810533014+1635WWWL95311599522155
4=Iváncsa1810443017+1334WLWW962119794231110
5+1Kozármisleny 188643125+630WLWO9522191093421215
6-1Dunaújváros PASE188462526-128OWLL9324121495221312
7+2Dabas-Gyón187472027-725WXWW961211129135915
8-1FC Dabas187381318-524OLXW9513859225513
9+1Budapest-Honvéd II186663326+724WXWO9153121695132110
10-2Rákosment KSK186482830-222LXLL9315151593331315
11=Kecskemét185492325-219LXLX9315111292341213
12=Szekszárdi UFC184772232-1019OOLX9234101492431218
13+1Taksony1843111529-1415XWLX91266129315917
--14-1Szabadkikötő1843112053-3315LLLX932413289117725
--15=Dunaharaszti MTK1825111135-2411LOLW90546199207516
--16=Kelen SC1824122036-1610LLXL922514149027622

Top Scorers
15+1Norbert KOKENSZKY (Dabas-Gyón, 3p)
12
Richárd JELENA (Kozármisleny , 1p)
9
Márk HEGEDÜS (Pécs)

Bence BALOGH (Kelen SC)
8
Norbert GEIGER (Pécs)

Antal PÉTER (Szekszárdi UFC)

Róbert SZEPESSY (Dunaújváros PASE, 1p)
7
Dávid KÓNYA (Pécs)

László JUHÁSZ (Szentlörinc, 2p)

Máté ADAMCSEK (Pécs, 3p)

László RÁCZ (Pécs)

János MÁTÉ (Pécs, 1p)
6+1Gerjén ABLONCZY (Dabas-Gyón)

Bence GRABANT (Pécs)

Bence BUSA (Dunaújváros PASE)

Zsolt PATVAROS (Kecskemét)

Dániel LUKÁCS (Budapest-Honvéd II)

Dominique VALLEJOS (Iváncsa, 3p)
5
Igor NICSENKO (Dunaharaszti MTK, 2p)

Csaba ARADI (Iváncsa)

Máté SZILÁGYI (Taksony, 2p)

Dávid SOÓS (Dabas-Gyón, 1p)

Péter FEJES (Szekszárdi UFC, 3p)

Gergő IRIMIÁS (Budapest-Honvéd II)

Patrik POPOV (FC Dabas)
Results
Sunday, 8 March 2020
18Monor2-1Kecskemét

38Farkas
21Kéri
73Szerencsi
18Kozármisleny 1-0Dunaharaszti MTK

51Babinszky
18Szentlörinc0-0Dunaújváros PASE
18Szekszárdi UFC0-0FC Dabas
18Rákosment KSK0-2Budapest-Honvéd II


24Tóth

57Juhász
18Taksony1-1Pécs

89(p)Gálfi
51(og)Gubacsi
18Dabas-Gyón2-1Szabadkikötő

55Ablonczy
74Varga
58Kokenszky
18Kelen SC0-1Iváncsa


24Zabari