ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1334293.225843.61%2821.05%4735.34%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Debreceni EAC1712234520+2538WWWW8521261097021910
2=Füzesgyarmat1812243018+1238LXXW8611167106131411
3=Cegléd 1811343624+1236WWXW10631231385031311
4=Sényő179533728+932WWWW9621251583321213
5=ESMTK188732920+931OXWW944112694321714
6=Jászberény187833731+629XLXL9531201392521718
7=FC Tiszaújváros188283027+326LLWL10514161483141413
8=Putnok VSE187472725+225WWLL8314810104331915
9=Balassagyarmat187382728-124LLWW9333141494051314
10=Eger SE1862101931-1220WOLL1052312118107720
11=Gyöngyös185582836-820OLXW9306142392521413
12=Tállya175392025-518WLLW82156993241416
13=Debrecen II1844102936-716XWLL9225131692251620
--14=FC Hatvan1724111633-1710LOLX91269188125715
--15=Diósgyör II1822141947-288LWLL8215162010019327
--16=Ózd1000000+0-12LLLL000000000000
1Ózd (-12)

Fixtures
Sunday, 3 May 2020
26BalassagyarmatP-PCegléd
26Debrecen IIP-PFC Hatvan
26Putnok VSEP-PDiósgyör II
26FC TiszaújvárosP-PJászberény
26Ózd-Füzesgyarmat
26TállyaP-PGyöngyös
26Debreceni EACP-PEger SE
26SényőP-PESMTK

Top Scorers
20Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
11Valér KAPACINA (Sényő, 2p)
Bence KATONA (Putnok VSE, 1p)
10Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)
9Ibrahima SIDIBE (Debreceni EAC, 2p)
Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)
Gergő KELEMEN (Tállya)
János ONDÓ (Tállya, 2p)
8Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös, 2p)
Mátyás GRESÓ (Eger SE, 1p)
7Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)
Román OHÁR (Tállya)
Alex DAMÁSDI (Debrecen II, 2p)
Levente HORVÁTH (ESMTK)
6Bence SZITA (Balassagyarmat)
Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)
Dávid SZÉKELY (Füzesgyarmat)
Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)
5Dan-Marius CONSTANTINESCU (Füzesgyarmat, 1p)
Gábor BOROS (Diósgyör II, 1p)
Balázs SZEMERE (Jászberény)
Tamas NAGY (Balassagyarmat, 1p)