ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1+2Debreceni EAC4310113+810WWWX321092110021
2=FC Tiszaújváros431091+810WWWO211041220050
3-2Jászberény4310126+610XWWW220031211095
4=Cegléd 4310115+610WXWW211063220052
5=Balassagyarmat421174+37LXWW211041210133
6+1ESMTK420275+26WLLW210111210164
7-1FC Hatvan420287+16LWWL220083200204
8=Füzesgyarmat420244+06WWLL210133210111
9+3Tállya412166+05WXLO210144202022
10+1Sényő404044+04OXOX202044202000
11-2Eger SE4103511-63LLWL110032300329
12-2Putnok VSE403134-13LXOX201101202033
13+1Debrecen II4022610-42XLLX201134201136
--14+1Ózd402228-62OLLO202000200228
--15-2Gyöngyös4022613-72LXLO2002310202033
--16=Diósgyör II4004212-100LLLL200217200215

Top Scorers
6+2Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
5+1Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)
+1Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)
4+3Dániel ZSÓRI (, 2p)
+1Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)
3+1Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös)
+2János ONDÓ (Tállya)
+1Ádám MARKÓ (Cegléd )
2+1Bence SZITA (Balassagyarmat)

Szabolcs SÁRKÖZI (FC Hatvan)
+1Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)
+1Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)

Roland SZABÓ (FC Hatvan)
+1Mátyás GRESÓ (Jászberény)

Dániel KOVÁCS (ESMTK)

Máté MOLNÁR (FC Tiszaújváros)

Ferenc SZÖLLÖSI (Jászberény)

Ákos VAJDA (Eger SE)
Results
Sunday, 25 August 2019
4Debrecen II3-3Jászberény

14Zsóri
29Gresó
27(p)Zsóri
50Balogh
54(p)Zsóri
57Pálinkás
4Putnok VSE0-1FC Tiszaújváros


45Csicsek
4Diósgyör II1-3Cegléd

43Tóth
78Kun

84Lukács

90Markó
4Gyöngyös1-4ESMTK

10Csoszánszki
62Horváth

64Kovács

71Soós

76(p)Herczeg
4Ózd0-0Sényő
4Tállya3-2Balassagyarmat

16Ondó
20Szita
43Ondó
41(p)Pallagi
72Bihari
4Füzesgyarmat2-1Eger SE

6Pataki
3Bartusz
72Székely
4Debreceni EAC3-0FC Hatvan

10Bárány
12Bíró
36Bárány