ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1+1FC Tiszaújváros5410133+1013WWWW321083220050
2-1Debreceni EAC5410134+913WWWW321092220042
3=Jászberény5410158+713WXWW330063211095
4=Cegléd 5410158+713WWXW3210106220052
5+1ESMTK5302105+59WWLL320141210164
6+2Füzesgyarmat530275+29WWWL210133320142
7-2Balassagyarmat522196+38XLXW312063210133
8-1FC Hatvan5203910-16LLWW320196200204
9+2Eger SE5203712-56WLLW220053300329
10-1Tállya5122810-25LWXL210144302146
11-1Sényő504156-14LOXO302156202000
12=Putnok VSE503257-23LLXO201101302156
13+1Ózd5032410-63XOLL2020003012410
--14-1Debrecen II5023914-52LXLL2011343012610
--15=Gyöngyös5023715-82LLXL2002310302145
--16=Diósgyör II5005215-130LLLL200217300318

Top Scorers
6+1Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)
+1Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)

Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
4
Dániel ZSÓRI (, 2p)
+1Ádám MARKÓ (Cegléd )

Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)
3+2Ibrahima SIDIBE (Debreceni EAC)
+1Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)

Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös)
+1Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)

János ONDÓ (Tállya)
+2Péter BODÓ (Cegléd )
2
Bence SZITA (Balassagyarmat)
+1Bence SOÓS (ESMTK)

Szabolcs SÁRKÖZI (FC Hatvan)

Roland SZABÓ (FC Hatvan)

Mátyás GRESÓ (Jászberény)
+1Martin LUDASI (Jászberény)
+2Román OHÁR (Tállya)
+1Zalán PATAKI (Füzesgyarmat)

Dániel KOVÁCS (ESMTK)

Máté MOLNÁR (FC Tiszaújváros)
+1Zsolt TERDIK (FC Tiszaújváros)
+1Krisztofer FELLNER (FC Hatvan)
+1Dávid SZÉKELY (Füzesgyarmat)

Ferenc SZÖLLÖSI (Jászberény)
+1Levente HORVÁTH (ESMTK)
+1György KATONA (Füzesgyarmat)

Ákos VAJDA (Eger SE)
Results
Sunday, 1 September 2019
5FC Hatvan1-3Füzesgyarmat

53Fellner
33Katona

64Pataki

90Székely
5Balassagyarmat2-2Ózd

40Péter
13Pataki
73Pallagi
81Gábor
5Cegléd 4-3Debrecen II

24Bodó
16Györgyi
65Lukács
47Bereczki
75Bodó
77Damásdi
90Markó
5Jászberény3-2Putnok VSE

31Pálinkás
14Tóth
66Ludasi
84Tucsa
87Lakatos
5ESMTK3-0Diósgyör II

10Despotović
52Horváth
67Soós
5FC Tiszaújváros4-2Tállya

13Pap
8Ohár
22Terdik
67Ohár
37Csicsek
90Bussy
5Eger SE2-1Gyöngyös

46(p)Antal
15Rédéi
90Pataki
5Sényő1-2Debreceni EAC

56Fabu
50Sidibe

67Sidibe