ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Füzesgyarmat1411032816+1233WWLW65011578602139
2=Debreceni EAC149233415+1929WLWW85212386402117
3+1Cegléd 148332520+527WXLW85211712631288
4+1Jászberény147613118+1327WXXL85211696240159
5-2FC Tiszaújváros147342416+824LXWW841313106321116
6=ESMTK145632419+521LXWX724110773221412
7=Sényő145632723+421WLWX852121136042610
8=Putnok VSE145452016+419WWWW62136683321410
9+3Eger SE145181525-1016WWLL6402988116617
10-1Balassagyarmat144462325-216LLLL824215146204811
11+2Debrecen II144372727+015WLLW612381183141916
12-2Tállya144371516-115LWWW721468722398
13-2Gyöngyös144372128-715LWLL620491682331212
--14=FC Hatvan143291831-1311LLXL721411167115715
--15=Ózd14185925-1611LLWL7151167034819
--16=Diósgyör II1422101132-218LWLL62139128017220

Top Scorers
13+1Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
10+2Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)

Bence KATONA (Putnok VSE, 1p)
9+3Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)
8
Mátyás GRESÓ (Jászberény, 1p)
+1Ibrahima SIDIBE (Debreceni EAC, 2p)
7+1Valér KAPACINA (Sényő, 1p)
6
Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös, 1p)
+1Alex DAMÁSDI (Debrecen II, 1p)

Levente HORVÁTH (ESMTK)
+1Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)
5+1Dan-Marius CONSTANTINESCU (Füzesgyarmat, 1p)

Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)

Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)

Román OHÁR (Tállya)

Bence SZITA (Balassagyarmat)

János ONDÓ (Tállya, 2p)

Dávid SZÉKELY (Füzesgyarmat)
4
Dániel ZSÓRI (MOL Fehérvár II, 2p)

Zalán PATAKI (Füzesgyarmat)
+1Norbert BENKE (Eger SE)

Ferenc SZÖLLÖSI (Jászberény)

Ádám MARKÓ (Cegléd )
Results
Sunday, 10 November 2019
14Balassagyarmat1-3Füzesgyarmat

41Kócsa
19Katona

52Benkö-Bíró

81(p)Constantinescu
14Cegléd 3-1FC Hatvan

39Kun
90Kitl
73Lukács
84Lukács
14Jászberény3-1ESMTK

26Pálinkás
38(p)Herczeg
32Pálinkás
78Pálinkás
14FC Tiszaújváros0-1Eger SE


26Benke
14Ózd0-6Debrecen II


10Bévárdi

35Belényesi

49Bévárdi

78Damásdi

84Bouoli Effa

87Györgyi
14Tállya0-1Putnok VSE


67Tóth
14Debreceni EAC4-0Diósgyör II

11Sidibe
33Bíró
35Bárány
89Urbin
14Sényő3-2Gyöngyös

38Kapacina
47Fehér
55Lakatos
79Tóth
70Hadházi