ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Füzesgyarmat1512032916+1336WWWL76011678602139
2=Debreceni EAC1510233717+2032WWLW85212387502149
3+1Jászberény157713219+1328XWXX852116972501610
4-1Cegléd 158342521+427LWXL85211712731389
5=FC Tiszaújváros157352417+724LLXW841313107322117
6=ESMTK156632519+624WLXW834111773221412
7=Sényő156633126+524WWLW8521211371421013
8=Putnok VSE156452316+722WWWW73139683321410
9+1Balassagyarmat155462526-119WLLL8242151473041012
10-1Eger SE155281626-1017XWWL74121098116617
11+1Tállya154471617-116XLWW7214688233109
12-1Debrecen II154382930-115LWLL7124101483141916
13=Gyöngyös154382230-815LLWL7205101882331212
--14=FC Hatvan153391932-1312XLLX822412177115715
--15=Ózd15186928-1911LLLW7151168035822
--16=Diósgyör II1522111436-228LLWL721412168017220

Top Scorers
15+2Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
10
Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)

Bence KATONA (Putnok VSE, 1p)
9+1Ibrahima SIDIBE (Debreceni EAC, 2p)

Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)
8
Mátyás GRESÓ (Jászberény, 1p)
+1Valér KAPACINA (Sényő, 1p)
6
Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös, 1p)
+1Román OHÁR (Tállya)

Alex DAMÁSDI (Debrecen II, 1p)

Levente HORVÁTH (ESMTK)

Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)
5
Dan-Marius CONSTANTINESCU (Füzesgyarmat, 1p)

Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)
+2Gábor BOROS (Diósgyör II, 1p)

Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)

Bence SZITA (Balassagyarmat)

János ONDÓ (Tállya, 2p)

Dávid SZÉKELY (Füzesgyarmat)
4+1Csaba BELÉNYESI (Debrecen II)

Dániel ZSÓRI (Debrecen II, 2p)

Zalán PATAKI (Füzesgyarmat)

Norbert BENKE (Eger SE)

Ferenc SZÖLLÖSI (Jászberény)
+1László HERCZEG (ESMTK, 3p)

Ádám MARKÓ (Cegléd )
+1Tamas NAGY (Balassagyarmat)
Results
Sunday, 17 November 2019
15FC Hatvan1-1Tállya

84(p)Karácsony
20Ohár
15Debrecen II2-3Debreceni EAC

28Belényesi
70Bárány
46Kerekes
72Bárány

90Sidibe
15Putnok VSE3-0Ózd
Score awarded as 3-0.
15ESMTK1-0Cegléd

50Herczeg
15Diósgyör II3-4Sényő

2Boros
28Kapacina
31(p)Boros
37Barcsay
90Bacsa
54Klepács

57Barcsay
15Gyöngyös1-2Balassagyarmat

10Fehér
23Király

50Nagy
15Eger SE1-1Jászberény

75Gajda
48Szemere
15Füzesgyarmat1-0FC Tiszaújváros

29Achim