ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Füzesgyarmat119022311+1227WWWW54011366501105
2+1Debreceni EAC117222512+1323WXWL6321168540194
3+1Cegléd 117222016+423WLLO6411129531187
4-2Jászberény116412413+1122LXWW64111165230137
5=FC Tiszaújváros116232113+820WLLL6312129531194
6=ESMTK114521812+617XXXW6231855221107
7=Balassagyarmat114431917+216LXWW6240128520379
8=Sényő113622118+315XWLW63211610504158
9+3Debrecen II113352022-212WWLL51228862131214
10-1Gyöngyös113351622-612LWWX51046146231108
11-1FC Hatvan113171522-710LWXL621311125104410
12-1Eger SE113171122-1110LOWL5302776015415
13=Putnok VSE112451315-210WLLW5113456132910
--14=Tállya112361115-49WLLL511357612368
--15=Diósgyör II11128827-195LLXX51136126015215
--16=Ózd111083816-8-4LOXO5050006033816
1Ózd (-12)

Top Scorers
11
Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
7+1Ibrahima SIDIBE (Debreceni EAC, 2p)

Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)
6
Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)

Mátyás GRESÓ (Jászberény)
+2Levente HORVÁTH (ESMTK)
+1Bence KATONA (Putnok VSE)
5
Bence SZITA (Balassagyarmat)

Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)
+1Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)
+1Alex DAMÁSDI (Debrecen II, 1p)

Dávid SZÉKELY (Füzesgyarmat)

Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)
4
Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös)

Dániel ZSÓRI (MOL Fehérvár II, 2p)
+1Román OHÁR (Tállya)
+1Zalán PATAKI (Füzesgyarmat)
+1János ONDÓ (Tállya, 1p)

Ferenc SZÖLLÖSI (Jászberény)
+1Valér KAPACINA (Sényő, 1p)

Ádám MARKÓ (Cegléd )
Results
Sunday, 20 October 2019
11FC Hatvan0-2Debrecen II


17Damásdi

22Pintér
11Cegléd 1-0Balassagyarmat

58Kelemen
11Jászberény1-2FC Tiszaújváros

7Szemere
11Csicsek

90Nagy
11ESMTK2-2Sényő

8Horváth
3Kapacina
35Horváth
86Kapacina
11Diósgyör II1-2Putnok VSE

68Boros
9Katona

88Mahalek
11Gyöngyös0-2Tállya


61(p)Ondó

62Ohár
11Eger SE0-1Debreceni EAC


58(p)Sidibe
11Füzesgyarmat3-1Ózd

28Villand
90Lévai
57Pataki
82Lukacs