ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1 Cegléd 110030+33W---110030000000
2 Balassagyarmat110030+33W---110030000000
3 ESMTK110010+13W---110010000000
4 Jászberény110010+13W---110010000000
5 Putnok VSE101022+01X---000000101022
6 Debrecen II101022+01X---000000101022
7 Sényő101022+01X---101022000000
8 Debreceni EAC101022+01X---101022000000
9 Tállya101000+01O---000000101000
10 Ózd101000+01O---101000000000
11 Gyöngyös101000+01O---000000101000
12 FC Tiszaújváros101000+01O---101000000000
13 FC Hatvan100101-10L---000000100101
--14 Füzesgyarmat100101-10L---000000100101
--15 Diósgyör II100103-30L---000000100103
--16 Eger SE100103-30L---000000100103

Top Scorers
2+2Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
1+1Bálint LAMI (Balassagyarmat)
+1Richárd CSÖSZ (Debrecen II, 1p)
+1Markó MOLNÁR (Balassagyarmat)
+1Zsolt MÁTYÁS (Balassagyarmat)
+1Richárd LUKÁCS (Cegléd )
+1Sebastian BONICA (ESMTK, 1p)
+1Péter BODÓ (Cegléd )
+1Valér KAPACINA (Sényő, 1p)
+1Ádám MARKÓ (Cegléd )
+1Ferenc TONHAIZER (Debrecen II)
+1Bence KATONA (Putnok VSE)
+1Béla LAKATOS (Jászberény)
+1Marcell MAHALEK (Putnok VSE)
Results
Sunday, 4 August 2019
1Balassagyarmat3-0Diósgyör II

28Lami
49Mátyás
55Molnár
1Cegléd 3-0Eger SE

19Bodó
56Lukács
90Markó
1Jászberény1-0Füzesgyarmat

30Lakatos
1ESMTK1-0FC Hatvan

70(p)Bonica
1FC Tiszaújváros0-0Gyöngyös
1Ózd0-0Tállya
1Debreceni EAC2-2Putnok VSE

19Bárány
36Katona
56Bárány
53Mahalek
1Sényő2-2Debrecen II

45(og)Molnár
63Tonhaizer
79(p)Kapacina
69(p)Csösz