ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Füzesgyarmat1310032515+1030WLWW65011577502108
2=Debreceni EAC138233015+1526LWWX74211986402117
3=FC Tiszaújváros137332415+924XWWL74121396321116
4=Cegléd 137332219+324XLWL74211411631288
5=Jászberény136612817+1124XXLX74211386240159
6=ESMTK135622316+721XWXX72411076321139
7=Sényő134632421+318LWXW742118116042610
8+1Putnok VSE134451916+316WWWL62136672321310
9-1Balassagyarmat134452222+016LLLX724114116204811
10+1Tállya134361515+015WWWL621367722398
11+1Gyöngyös134361925-615WLLW62049167232109
12+3Eger SE134181425-1113WLLO6402987016517
13-3Debrecen II133372127-612LLWW612381172141316
--14-1FC Hatvan133281728-1111LXLW721411166114612
--15-1Ózd13184919-1011LWLO6150107034819
--16=Diósgyör II132291128-178WLLL62139127016216

Top Scorers
12+1Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
10+3Bence KATONA (Putnok VSE, 1p)
8+1Mátyás GRESÓ (Jászberény, 1p)
+1Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)
7
Ibrahima SIDIBE (Debreceni EAC, 2p)
6+2Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös, 1p)
+1Valér KAPACINA (Sényő, 1p)

Levente HORVÁTH (ESMTK)

Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)
5
Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)

Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)

Román OHÁR (Tállya)

Alex DAMÁSDI (Debrecen II, 1p)

Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)

Bence SZITA (Balassagyarmat)
+1János ONDÓ (Tállya, 2p)

Dávid SZÉKELY (Füzesgyarmat)
4+1Dan-Marius CONSTANTINESCU (Füzesgyarmat)

Dániel ZSÓRI (MOL Fehérvár II, 2p)

Zalán PATAKI (Füzesgyarmat)

Ferenc SZÖLLÖSI (Jászberény)

Ádám MARKÓ (Cegléd )
Results
Sunday, 3 November 2019
13FC Hatvan0-4Putnok VSE


11Katona

51Katona

61(p)Katona

70Illés
13Cegléd 2-2Jászberény

26Kun
77Lakatos
68Lukács
88(p)Gresó
13Debrecen II0-3Tállya


32(p)Ondó

42Minczér

57Kelemen
13ESMTK2-2FC Tiszaújváros

72Túri
74Shadi
87Kovács
90(p)Gelsi
13Diósgyör II3-0Ózd

12Boros
25Óvári
86Boros
13Gyöngyös3-2Debreceni EAC

3Csoszánszki
16Bárány
33(p)Csoszánszki
90Urbin
38Bartha
13Eger SE2-1Balassagyarmat

52Benke
40Kócsa
71Benke
13Füzesgyarmat2-1Sényő

26Constantinescu
24Kapacina
40Vincze