ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Füzesgyarmat129032314+927LWWW54011367502108
2=Debreceni EAC128222812+1626WWXW7421198540194
3+2FC Tiszaújváros127232213+923WWLL7412139531194
4-1Cegléd 127232017+323LWLL6411129631288
5-1Jászberény126512615+1123XLXW74211385230137
6=ESMTK125522114+720WXXX6231856321139
7+1Sényő124622319+418WXWL74211811504158
8-1Balassagyarmat124442120+116LLXW72411411520379
9+4Putnok VSE123451516-113WWLL6213666132910
10-1Debrecen II123362124-312LWWL51228872141316
11+3Tállya123361215-312WWLL621367612368
12-2Gyöngyös123361623-712LLWW51046147232109
13-2FC Hatvan123271724-711XLWX621311126114612
--14+1Ózd12183916-711WLOX6150106033816
--15-3Eger SE123181224-1210LLOW5302777016517
--16=Diósgyör II12129828-205LLLX51136127016216

Top Scorers
11
Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
7+1Mátyás GRESÓ (Jászberény)

Ibrahima SIDIBE (Debreceni EAC, 2p)

Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)
+1Bence KATONA (Putnok VSE)
6
Levente HORVÁTH (ESMTK)

Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)
5
Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)

Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)
+1Román OHÁR (Tállya)

Alex DAMÁSDI (Debrecen II, 1p)
+1Valér KAPACINA (Sényő, 1p)

Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)

Bence SZITA (Balassagyarmat)

Dávid SZÉKELY (Füzesgyarmat)
4
Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös)

Dániel ZSÓRI (MOL Fehérvár II, 2p)

Zalán PATAKI (Füzesgyarmat)

János ONDÓ (Tállya, 1p)

Ferenc SZÖLLÖSI (Jászberény)

Ádám MARKÓ (Cegléd )
Results
Sunday, 27 October 2019
12Balassagyarmat2-3ESMTK

18Kócsa
55Kovács
90Nagy
66Slezák

83(p)Herczeg
12Putnok VSE2-1Debrecen II

2Katona
57Sármány
53Galambosi
12Jászberény2-2FC Hatvan

20Gresó
30Gál
88(og)Karácsony
46Sárközi
12FC Tiszaújváros1-0Cegléd

85(og)Bagó
12Ózd1-0Gyöngyös

10Kozics
12Tállya1-0Diósgyör II

58Ohár
12Debreceni EAC3-0Füzesgyarmat

28(og)Toca
52Sándor
74Kertész
12Sényő2-1Eger SE

63Kapacina
5Gajda
72Kapacina