ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1+1Debreceni EAC6510175+1216WWWW4310133220042
2+2Cegléd 6510178+916WWWX3210106330072
3-2FC Tiszaújváros6420133+1014OWWW321083321050
4-1Jászberény6420158+714OWXW330063312095
5+1Füzesgyarmat640285+312WWWW210133430152
6-1ESMTK6312116+510XWWL320141311175
7=Balassagyarmat62221010+08LXLX312063310247
8+3Sényő614187+17WLOX412187202000
9-1FC Hatvan62041013-36LLLW320196300317
10-1Eger SE6204814-66LWLL2200534004311
11-1Tállya6132810-26OLWX311144302146
12+1Ózd6042410-64OXOL3030003012410
13+3Diósgyör II6105416-123WLLL310238300318
--14-2Putnok VSE603359-43LLLX301203302156
--15-1Debrecen II60331015-53XLXL3021453012610
--16-1Gyöngyös6024716-92LLLX3003311302145

Top Scorers
8+2Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
6
Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)

Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)
5+1Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)
4+1Ibrahima SIDIBE (Debreceni EAC, 1p)

Dániel ZSÓRI (, 2p)

Ádám MARKÓ (Cegléd )
3
Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)

Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös)

Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)

János ONDÓ (Tállya)

Péter BODÓ (Cegléd )
2
Bence SZITA (Balassagyarmat)

Bence SOÓS (ESMTK)

Szabolcs SÁRKÖZI (FC Hatvan)

Roland SZABÓ (FC Hatvan)

Mátyás GRESÓ (Jászberény)

Martin LUDASI (Jászberény)

Román OHÁR (Tállya)

Zalán PATAKI (Füzesgyarmat)

Dániel KOVÁCS (ESMTK)

Máté MOLNÁR (FC Tiszaújváros)
+1Alex DAMÁSDI (Debrecen II, 1p)

Zsolt TERDIK (FC Tiszaújváros)

Krisztofer FELLNER (FC Hatvan)

Dávid SZÉKELY (Füzesgyarmat)

Ferenc SZÖLLÖSI (Jászberény)

Levente HORVÁTH (ESMTK)

György KATONA (Füzesgyarmat)

Ákos VAJDA (Eger SE)
Results
Sunday, 8 September 2019
6Debrecen II1-1ESMTK

30(p)Damásdi
8(og)Kinyik
6Putnok VSE0-2Cegléd


62Szász

79Takács
6Diósgyör II2-1Eger SE

29Korbély
32Benke
45Mertse
6Gyöngyös0-1Füzesgyarmat


9Toca
6Ózd0-0FC Tiszaújváros
6Tállya0-0Jászberény
6Debreceni EAC4-1Balassagyarmat

43(p)Sidibe
51Nagy
69Bárány
80Bíró
90Bárány
6Sényő3-1FC Hatvan

44Kristófi
8Kitl
60Márton
73Varga