ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Füzesgyarmat1712233017+1338XXWW861116796121410
2=Debreceni EAC1611234420+2435WWWW8521261086021810
3=Cegléd 1710343124+733WXWL9531181385031311
4+1Sényő179533728+932WWWW9621251583321213
5-1ESMTK178632920+930XWWW843112694321714
6=Jászberény177733428+628LXLX8521171092521718
7=FC Tiszaújváros178272924+526LWLL9513151183141413
8=Balassagyarmat177372726+124LWWW8332141294051314
9=Putnok VSE176472424+022WLLW831481093331614
10=Gyöngyös175482836-819LXWL9306142382421413
11=Eger SE1752101831-1317OLLX942311118107720
12+1Debrecen II1743102633-715WLLL9225131682151317
13-1Tállya164391825-715LLWX82156982241216
--14=FC Hatvan1624101632-1610OLXL81259178125715
--15=Diósgyör II1722131942-238WLLL821516209018322
--16=Ózd000000+00LLLL000000000000

Top Scorers
19
Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
11+1Valér KAPACINA (Sényő, 2p)
+1Bence KATONA (Putnok VSE, 1p)
10
Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)
9
Ibrahima SIDIBE (Debreceni EAC, 2p)

Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)

János ONDÓ (Tállya, 2p)
8
Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös, 2p)

Mátyás GRESÓ (Eger SE, 1p)

Gergő KELEMEN (Tállya)
7
Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)
+1Alex DAMÁSDI (Debrecen II, 2p)

Levente HORVÁTH (ESMTK)
6
Román OHÁR (Tállya)

Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)

Bence SZITA (Balassagyarmat)

Dávid SZÉKELY (Füzesgyarmat)
5
Dan-Marius CONSTANTINESCU (Füzesgyarmat, 1p)

Gábor BOROS (Diósgyör II, 1p)

Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)
+1Balázs SZEMERE (Jászberény)

Tamas NAGY (Balassagyarmat, 1p)
Results
Sunday, 8 March 2020
18Debrecen II3-1FC Tiszaújváros

26Burai
11Kulcsár
56(p)Damásdi
76(p)Baráth
18Putnok VSE1-0Balassagyarmat

77Katona
18Diósgyör II6-1Jászberény

11Cortés
81Szemere
25Zsiga
40Cortés
69Óvári
86Tóth
87Mertse
18Gyöngyös1-3Cegléd

34Földi
55(p)Takács

81Laczkó

87Majoros
18Ózd-Debreceni EAC
18Tállya0-1Sényő


13Kapacina
18Eger SE0-0FC Hatvan
18Füzesgyarmat1-1ESMTK

57Răducu
67(p)Slezák