ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Füzesgyarmat1613033116+1539WWWW87011878602139
2=Debreceni EAC1611234118+2335WWWL852123886021810
3+1Cegléd 169342722+530WLWX8521171284131010
4-1Jászberény167723221+1128LXWX852116982511612
5+1ESMTK167632720+727WWLX834111784221613
6+1Sényő167633226+627WWWL8521211382421113
7-2FC Tiszaújváros167362620+624LLLX8413131083231310
8=Putnok VSE166462420+422LWWW8314101083321410
9=Balassagyarmat166462827+122WWLL8242151484041313
10+1Tállya165474517+2819WXLW83143588233109
11+2Gyöngyös165382532-718WLLW8305132082331212
12-2Eger SE165291728-1117LXWW841311118116617
13-1Debrecen II164392931-215LLWL8125101583141916
--14=FC Hatvan1633102034-1412LXLL922513197115715
--15=Ózd16187957-4811LLLL7151169036851
--16=Diósgyör II1622121539-248LLLW821513198017220

Top Scorers
18+3Donát BÁRÁNY (Debreceni EAC)
10
Richárd LUKÁCS (Cegléd , 1p)

Bence KATONA (Putnok VSE, 1p)
9
Ibrahima SIDIBE (Debreceni EAC, 2p)

Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)
+4János ONDÓ (Tállya, 2p)
8
Mátyás GRESÓ (Jászberény, 1p)

Valér KAPACINA (Sényő, 1p)
+6Gergő KELEMEN (Tállya)
6+1Botond PALLAGI (Balassagyarmat, 1p)

Dávid CSOSZÁNSZKI (Gyöngyös, 1p)

Román OHÁR (Tállya)

Alex DAMÁSDI (Debrecen II, 1p)

Levente HORVÁTH (ESMTK)

Péter BÍRÓ (Debreceni EAC)
+1Bence SZITA (Balassagyarmat)
+1Dávid SZÉKELY (Füzesgyarmat)
5
Dan-Marius CONSTANTINESCU (Füzesgyarmat, 1p)

Gábor BOROS (Diósgyör II, 1p)

Levente CSICSEK (FC Tiszaújváros)
+1Tamas NAGY (Balassagyarmat, 1p)
Results
Sunday, 24 November 2019
16FC Hatvan1-2ESMTK

46Katona
3Kovács

80(og)Sárközi
16Debrecen II0-1Sényő


63Klepács
16Putnok VSE1-4Debreceni EAC

86(p)Nyitrai
52Bárány

58Sigér

62Bárány

77Bárány
16Diósgyör II1-3Balassagyarmat

18Korbély
25Pallagi

65(p)Nagy

67Szita
16Gyöngyös3-2FC Tiszaújváros

51Nagy
7(p)Gelsi
75Forgács
46Terdik
83Tóth
16Tállya29-0Ózd

1Fenyöfalvi
3Minczér
7(p)Sárosi
11Ondó
12Potyka
14Sárosi
17Sárosi
18Bocsi
20Ondó
23Kelemen
24Kelemen
28Bodnár
32Kelemen
34Bodnár
36Ondó
40Minczér
45Ondó
52Toldi
53Potyka
57Kelemen
58Paranai
60Paranai
62Horváth
67Kelemen
79Szegedi
83Paranai
84Kelemen
85Bihari
86Paranai
16Eger SE1-2Cegléd

35Vajda
13Szilágyi

87Takács
16Füzesgyarmat2-0Jászberény

20Székely
90Lukacs