ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Tiszakécske141211408+3237WWWW87012146510194
2=Jászberény1411213915+2435WWWX77002577421148
3+2Füzesgyarmat128132612+1425WWWO53021357511137
4-1Eger SE12732246+1824LWXX7511213522133
5+1Sényő147252920+923WWOX7412191073131010
6-2Tiszafüred147252824+423LWXW751117872141116
7+1BVSC-Zugló136432721+622WLLW632115873221213
8-1FC Tiszaújváros146262019+120LWLW82241111640298
9=Kisvárda II145542124-320WWXX81349176420127
10+2Putnok VSE135351922-318WLLW640214107133512
11+5Cegléd 145181420-616WLLL83141112620438
12+5Diósgyör II144462524+116WWOL8233121362131311
13-3Balassagyarmat134451319-616LWXW7241656204714
14-3Debrecen II134362122-115LLXL53021368134816
15-2Salgótarján BTC144371929-1015LLLL72231087214921
16-2FC Hatvan144281930-1114LWLL64021178026823
17-2Tállya143561418-414LLWO61414482151014
--18=Sájobábony VSE133281735-1811LWLL831412125014523
--19=Gyöngyös143291737-2011LLLL720512217124516
--20=Mezõkövesd II1311111138-274LWXL40135119108627

Top Scorers
15
Ferenc KALMÁR (Tiszafüred, 2p)
12
János MÁTÉ (Tiszakécske, 4p)
11
Márk MURAI (BVSC-Zugló, 1p)
10
Milán TARLÓSI (Salgótarján BTC, 5p)
9+1Robert POPESCU (Füzesgyarmat)
8+1Milán LACZKÓ (Cegléd , 2p)
+1Cristian CIGAN (Füzesgyarmat, 3p)

Gábor MAKRAI (Diósgyör II, 2p)
7+1Sándor KRISTÓFI (FC Tiszaújváros, 2p)

Márk SIMON (Tiszakécske, 3p)

Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)

Kristóf SÁRMÁNY (Debrecen II)
6
Gábor BOROS (Eger SE)

Zsolt PAP (FC Tiszaújváros)
+1Valér KAPACINA (Sényő, 2p)
+1Attila SÜTTÕ (Jászberény, 4p)

Tamas NAGY (Balassagyarmat, 3p)
5
Tamás SZABÓ (Tiszafüred, 2p)

Ádám SCHRAMMEL (BVSC-Zugló)

Ádám ALBERT (Jászberény, 2p)

Michael GAAL (Gyöngyös)

Tamás VASKÓ (Eger SE)
+1Bence LIZÁK (Sényő)

Richárd JELENA (Kisvárda II)

Balázs SZEMERE (Jászberény)
Results
Sunday, 18 October 2020
14Tiszakécske2-1Tiszafüred

53Galacs
85Barna
74Pál
14Cegléd 3-0Salgótarján BTC

2Markó
63(p)Laczkó
85Bartos
14Debrecen II0-1Putnok VSE


6Pataki
14Jászberény3-2FC Hatvan

1Szöllösi
18Szabó
40Aranyos
27(og)Torkos
84(p)Süttõ
14Diósgyör II2-1Tállya

41(og)Szegedi
57Ondó
76Omarashvili
14FC Tiszaújváros2-3Sényő

30(p)Kristófi
23Páll
90Benke
73Lizák

76Kapacina
14Gyöngyös1-3Füzesgyarmat

88(p)Pölöskei
10Popescu

30Shadi

42Cigan
14Sájobábony VSE2-4BVSC-Zugló

14Borai
42Kelemen
62Mezössy
43Kelemen

74Hrepka

79Hrepka
14Kisvárda II3-2Mezõkövesd II

74Horváth
5Serderov
79Atamasz
22Seres
81Camaj