ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Tiszakécske11911357+2828WWWW65011735410184
2=Jászberény118213312+2126XWWW55002046321138
3=Eger SE11731244+2024WXXO7511213422031
4=Tiszafüred116142321+219WLXW64111485203913
5=BVSC-Zugló105412313+1019WLXW5320157522186
6+3FC Tiszaújváros115241614+217WWLL622286530288
7-1Sényő115152417+716XLLW6312179520378
8-1Füzesgyarmat9513149+516OWWL3102436411106
9+1Debrecen II114342019+115XLXW43011357133714
10+2Putnok VSE104331616+015WWOL54011365032310
11-3Salgótarján BTC114341722-515LWWL62221075212715
12-1Cegléd 114161116-513LXLW6213811520335
13=Kisvárda II113441621-513XLWO60245145320117
14=Balassagyarmat113441218-613XWWL6240645104614
15=Gyöngyös113261526-1111LWXW520310146123512
16=FC Hatvan113261123-1211LWLL5302776024416
17=Tállya11254914-511OLXO5140436114511
--18=Diósgyör II112361922-39LWLL612310125113910
--19=Sájobábony VSE112271229-178LLLL6213765014523
--20=Mezõkövesd II110110734-271XLLL40135117007223

Top Scorers
13+2Ferenc KALMÁR (Tiszafüred, 2p)
12+1János MÁTÉ (Tiszakécske, 4p)
11+1Márk MURAI (BVSC-Zugló, 1p)
9+1Milán TARLÓSI (Salgótarján BTC, 4p)
7
Milán LACZKÓ (Cegléd , 1p)
+1Gábor MAKRAI (Diósgyör II, 2p)

Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)

Kristóf SÁRMÁNY (Debrecen II)
6
Gábor BOROS (Eger SE)
+1Tamas NAGY (Balassagyarmat, 3p)
5+1Ádám SCHRAMMEL (BVSC-Zugló)

Sándor KRISTÓFI (FC Tiszaújváros, 1p)

Ádám ALBERT (Jászberény, 2p)

Michael GAAL (Gyöngyös)
+2Tamás VASKÓ (Eger SE)

Márk SIMON (Tiszakécske, 3p)
+1Zsolt PAP (FC Tiszaújváros)

Richárd JELENA (Kisvárda II)
4
Szabolcs PÁL (Eger SE)

Viktor PONGRÁCZ (Tiszakécske)

Cristian CIGAN (Füzesgyarmat, 2p)
+1Bence LIZÁK (Sényő)
+1Valér KAPACINA (Sényő, 2p)

László LAKATOS (Sényő, 1p)

Máté OROSZ (Sényő)

Attila SÜTTÕ (Jászberény, 2p)
+2Balázs SZEMERE (Jászberény)

Ádám ZIMÁNYI (Putnok VSE)
Results
Sunday, 27 September 2020
11BVSC-Zugló3-2Diósgyör II

2Murai
19Zsemlye
34Schrammel
78(p)Makrai
67Balogh
11Tiszakécske1-0Cegléd

83(p)Máté
11Balassagyarmat1-1Kisvárda II

47(p)Nagy
82Horváth
11Putnok VSE3-0Gyöngyös

5Sramkó
62Ádám
82(p)Pataki
11Salgótarján BTC1-2FC Tiszaújváros

72Tarlósi
33Bene

43Pap
11Tállya0-0Füzesgyarmat
11Eger SE4-0FC Hatvan

13Gresó
61Vaskó
77Vaskó
86Deli
11Tiszafüred3-1Sájobábony VSE

16Kalmár
58Faggyas
33Tóth
50Kalmár
11Sényő2-2Jászberény

15Lizák
49Szemere
73(p)Kapacina
51Szemere
11Mezõkövesd II1-1Debrecen II

70Laczkó
85Tordai