ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Tiszakécske9711306+2422WWWX54011634310143
2=Jászberény9711288+2022WWLW44001725311116
3=Eger SE9621193+1620XOWW6411173321020
4+1Tiszafüred95132016+416XWWW5311117420299
5+1BVSC-Zugló8440188+1016XWXX4220125422063
6-2Sényő95042213+915LWWW5302157420276
7+1Füzesgyarmat8503149+515WWLW3102435401106
8-1Debrecen II94231715+214XWLW33001126123613
9=Cegléd 94051014-412LWLL5203710420234
10+1Kisvárda II93331416-212WOXO50234104310106
11+2Putnok VSE93331316-312WOLL43011065032310
12+2Salgótarján BTC93331318-512WLLW5221954112413
13-3FC Tiszaújváros93241013-311LLWO512246420267
14-2Tállya9243913-410XOLX4130435113510
15+4Balassagyarmat9234816-89WLWL5230534004313
16=FC Hatvan92251019-98LLLW4202675023412
17=Gyöngyös92251323-108XWWL4103814512259
--18-3Sájobábony VSE92251023-138LLXL5212634013420
--19-1Diósgyör II91351518-36LLLX5023811411277
--20=Mezõkövesd II9009531-260LLLL30034106006121

Top Scorers
11+2Ferenc KALMÁR (Tiszafüred, 2p)
9+1Márk MURAI (BVSC-Zugló, 1p)
8+1János MÁTÉ (Tiszakécske, 3p)
7+2Milán TARLÓSI (Salgótarján BTC, 3p)
6+2Milán LACZKÓ (Cegléd , 1p)
+1Gábor BOROS (Eger SE)
+1Gábor MAKRAI (Diósgyör II, 1p)

Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)
+1Kristóf SÁRMÁNY (Debrecen II)
5+1Márk SIMON (Tiszakécske, 3p)
4+2Viktor PONGRÁCZ (Tiszakécske)
+1Ádám SCHRAMMEL (BVSC-Zugló)
+1Cristian CIGAN (Füzesgyarmat, 2p)

Sándor KRISTÓFI (FC Tiszaújváros)

Ádám ALBERT (Jászberény, 1p)

László LAKATOS (Sényő, 1p)

Richárd JELENA (Kisvárda II)

Máté OROSZ (Sényő)

Attila SÜTTÕ (Jászberény, 2p)

Ádám ZIMÁNYI (Putnok VSE)
Results
Wednesday, 9 September 2020
9BVSC-Zugló2-2Gyöngyös

58Schrammel
13Gaal
68Murai
30Molnár
9Tiszakécske7-1Sájobábony VSE

16Kiprich
54(p)Molnár
37(p)Simon
38Pongrácz
41Farkas
42Zádori
58(p)Máté
76Pongrácz
9Balassagyarmat1-0FC Tiszaújváros

27Nagy
9Cegléd 2-3Kisvárda II

19Laczkó
34Khimich
74Laczkó
41Khimich

44Horváth
9Putnok VSE4-2FC Hatvan

32Sramkó
12Simon
54Takács
82Lukacs
85Ádám
89Ádám
9Salgótarján BTC4-1Diósgyör II

11Tarlósi
76(p)Makrai
40(p)Tarlósi
47(og)Ivánka
52Gazdag
9Eger SE1-1Tállya

60Boros
74Jano
9Tiszafüred2-2Debrecen II

68Kalmár
66Nikitscher
89(p)Kalmár
81Sármány
9Sényő2-4Füzesgyarmat

54Páll
12Vajda
65Szokol
49Popescu

70Balogh

80Cigan
9Mezõkövesd II1-4Jászberény

49Seres
60Szöllösi

61Lörincz

68Fekete

79Hodgyai