ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1+1Jászberény5410134+913WWWW220071321063
2-1Tiszakécske5401164+1212LWWW3201622200102
3+1Eger SE5401122+1012WWLW4301112110010
4-1BVSC-Zugló5320105+511XWWW211053321052
5+5Füzesgyarmat530264+29WWLL210131320133
6-1Cegléd 530256-19LLWW320145210111
7=Putnok VSE522175+28XWLW220040302135
8+5Debrecen II521298+17WWLL110050411248
9-3FC Tiszaújváros521288+07LLWW311143210145
10+5Tállya5212710-37WOLW211032310248
11+5Sájobábony VSE5212712-57WLOL3210612002111
12-4Sényő5203147+76LLWW3201123200224
13-4Tiszafüred520398+16LLWL320174200224
14-3Kisvárda II5203912-36LWLW300328220074
15-3Salgótarján BTC513158-36XOWL312042201116
16+1Diósgyör II5122108+25WLOL301257211051
17-3FC Hatvan512268-25XWXL210145302123
--18=Balassagyarmat503248-43XLXL303022200226
--19=Gyöngyös5014316-131XLLL2002210301216
--20=Mezõkövesd II5005219-170LLLL1001234004016

Top Scorers
6+3Márk MURAI (BVSC-Zugló, 1p)

János MÁTÉ (Tiszakécske, 2p)
4+1Gábor BOROS (Eger SE)

Márk SIMON (Tiszakécske, 2p)

László LAKATOS (Sényő, 1p)

Ferenc KALMÁR (Tiszafüred)

Máté OROSZ (Sényő)
+2Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)
3+1Sándor KRISTÓFI (FC Tiszaújváros)
+2Gábor MAKRAI (Diósgyör II)

Richárd JELENA (Kisvárda II)
+2José CORTÉS (Diósgyör II)
+1Ádám ZIMÁNYI (Putnok VSE)
+1Milán TARLÓSI (Salgótarján BTC, 2p)
2
Szabolcs PÁL (Eger SE)

Ádám HREPKA (BVSC-Zugló)

Norbert BENKÖ-BÍRÓ (Balassagyarmat)
+1Balázs KARIKA (Diósgyör II)

György PAPP (Cegléd )

Ádám ALBERT (Jászberény, 1p)

László HODGYAI (Jászberény)

Bence LIZÁK (Sényő)

Robert POPESCU (Füzesgyarmat)

Zsolt PAP (FC Tiszaújváros)

Martin CSIRSZKI (Putnok VSE)

Attila SÜTTÕ (Jászberény, 1p)
+1Norbert KUNDRÁK (Debrecen II)

Dénes OLASZ (Eger SE)
Results
Sunday, 23 August 2020
5BVSC-Zugló3-3Putnok VSE

46Murai
28Lakatos
55(p)Murai
74Zimányi
69Murai
84Gubacsi
5Tiszakécske1-2Jászberény

67Oláh
35Pálinkás

39Pálinkás
5Balassagyarmat1-1Gyöngyös

51(p)Hamar
64Bartusz
5Cegléd 1-5Diósgyör II

46Laczkó
52Makrai

59Makrai

67Karika

74Cortés

85Cortés
5Salgótarján BTC1-1FC Hatvan

15Tarlósi
90Simon
5Sájobábony VSE3-1FC Tiszaújváros

65Mezössy
12Kristófi
70Sebök
74Borai
5Eger SE1-0Sényő

86Boros
5Tiszafüred0-1Füzesgyarmat


28Vajda
5Kisvárda II1-3Debrecen II

86Szentes
26Sármány

44Kundrák

90Bene
5Mezõkövesd II2-3Tállya

18Torvund
52Tóth
65Lekli
59Ohár

85Ondó