ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Tiszakécske4400152+1312WWWW2200502200102
2+1Jászberény4310113+810WWWX220071211042
3+1BVSC-Zugló431072+510WWWX110020321052
4+3Eger SE4301112+99WLWW3201102110010
5-3Cegléd 430141+39LWWW220030210111
6-1FC Tiszaújváros421175+27LWWX311143110032
7+2Putnok VSE421142+27WLWO220040201102
8-2Sényő4202146+86LWWL3201123100123
9-1Tiszafüred420297+26LWLW220073200224
10+2Füzesgyarmat420254+16WLLW210131210123
11+2Kisvárda II420289-16WLWL200215220074
12-1Salgótarján BTC412147-35OWLX211031201116
13+5Debrecen II411267-14WLLO110050301217
14+3FC Hatvan411257-24WXLL210145201112
15-1Tállya411248-44OLWL211032200216
16-6Sájobábony VSE4112411-74LOLW2110302002111
17-1Diósgyör II402257-22LOLO301257101000
--18-3Balassagyarmat402237-42LXLO202011200226
--19=Gyöngyös4004215-130LLLL2002210200205
--20=Mezõkövesd II4004016-160LLLL0000004004016

Top Scorers
6+5János MÁTÉ (Tiszakécske, 2p)
4+2Márk SIMON (Tiszakécske, 2p)
+1László LAKATOS (Sényő, 1p)
+1Ferenc KALMÁR (Tiszafüred)

Máté OROSZ (Sényő)
3
Márk MURAI (BVSC-Zugló)
+1Gábor BOROS (Eger SE)
+1Richárd JELENA (Kisvárda II)
2
Szabolcs PÁL (Eger SE)
+1Ádám HREPKA (BVSC-Zugló)

Norbert BENKÖ-BÍRÓ (Balassagyarmat)

György PAPP (Cegléd )

Sándor KRISTÓFI (FC Tiszaújváros)

Ádám ALBERT (Jászberény, 1p)

László HODGYAI (Jászberény)

Bence LIZÁK (Sényő)
+1Robert POPESCU (Füzesgyarmat)

Zsolt PAP (FC Tiszaújváros)
+2Martin CSIRSZKI (Putnok VSE)
+1Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)

Attila SÜTTÕ (Jászberény, 1p)
+1Ádám ZIMÁNYI (Putnok VSE)

Milán TARLÓSI (Salgótarján BTC, 2p)

Dénes OLASZ (Eger SE)
Results
Sunday, 16 August 2020
4FC Hatvan3-2Tiszafüred

10Lukacs
67Háda
13(og)Csiki
77Kalmár
66Mundi
4Debrecen II5-0Sájobábony VSE

31Bökönyi
63Kundrák
67Sárosi
80Talpalló
86Baráth
4Putnok VSE3-0Mezõkövesd II

46Csirszki
58Zimányi
75Csirszki
4Jászberény1-0Cegléd

54Pálinkás
4Diósgyör II3-4Kisvárda II

46Zsiga
19Khimich
64Ivánka
27Jelena
84Makrai
34Sikorszki

81Riznicsenkó
4FC Tiszaújváros0-1Eger SE


75Boros
4Gyöngyös1-7Tiszakécske

9Tarnai
27(p)Máté

43Simon

48Simon

55Máté

62Máté

69(p)Máté

74Máté
4Tállya0-0Salgótarján BTC
4Füzesgyarmat3-0Balassagyarmat

33Kis
44Popescu
50Achim
4Sényő1-2BVSC-Zugló

45Lakatos
27Kelemen

73Hrepka