ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1+1Tiszakécske330081+79WWW-220050110031
2+1Cegléd 330040+49WWW-220030110010
3+1Jászberény3210103+77WWX-110061211042
4+1BVSC-Zugló321051+47WWX-110020211031
5+1FC Tiszaújváros321074+37WWX-211042110032
6+2Sényő3201134+96WWL-2200111100123
7-6Eger SE3201102+86LWW-3201102000000
8+3Tiszafüred320174+36WLW-220073100101
9-2Putnok VSE311112-14LWO-110010201102
10+3Sájobábony VSE311146-24OLW-211030100116
11+6Salgótarján BTC311147-34WLX-211031100116
12-3Füzesgyarmat310224-23LLW-100101210123
13-3Kisvárda II310246-23LWL-200215110031
14-2Tállya310248-43LWL-110032200216
15=Balassagyarmat302134-12XLO-202011100123
16-2Diósgyör II302123-12OLO-201123101000
17+1FC Hatvan301225-31XLL-100113201112
--18-2Debrecen II301217-61LLO-000000301217
--19=Gyöngyös300318-70LLL-100113200205
--20=Mezõkövesd II3003013-130LLL-0000003003013

Top Scorers
4+2Máté OROSZ (Sényő)
3+1Márk MURAI (BVSC-Zugló)

László LAKATOS (Sényő, 1p)
+2Ferenc KALMÁR (Tiszafüred)
2
Szabolcs PÁL (Eger SE)
+1Norbert BENKÖ-BÍRÓ (Balassagyarmat)

Gábor BOROS (Eger SE)
+2György PAPP (Cegléd )
+1Sándor KRISTÓFI (FC Tiszaújváros)
+1Ádám ALBERT (Jászberény, 1p)
+2László HODGYAI (Jászberény)
+1Bence LIZÁK (Sényő)
+1Márk SIMON (Tiszakécske, 2p)

Zsolt PAP (FC Tiszaújváros)

Richárd JELENA (Kisvárda II)

Attila SÜTTÕ (Jászberény, 1p)

Milán TARLÓSI (Salgótarján BTC, 2p)

Dénes OLASZ (Eger SE)
Results
Wednesday, 12 August 2020
3Tiszakécske3-0Füzesgyarmat

2Kiprich
77(p)Simon
85Galacs
3Balassagyarmat1-1FC Hatvan

24Benkö-Bíró
63Karácsony
3Cegléd 2-0Gyöngyös

78Papp
90Papp
3FC Tiszaújváros3-1Debrecen II

8Kristófi
13Kusnyir
50Gelsi
88Vámos
3Salgótarján BTC2-0Putnok VSE

4(og)Mahalek
35Gazdag
3Sájobábony VSE0-0Diósgyör II
3Eger SE0-2BVSC-Zugló


6Murai

86Hrepka
3Tiszafüred4-1Tállya

60Kalmár
9(og)Vincze
71Kalóz
76Kalmár
80Barzsó
3Sényő5-0Mezõkövesd II

37Szokol
52Orosz
64Orosz
67Lizák
76Kapacina
3Kisvárda II1-3Jászberény

26Zličić
2Hodgyai

43Hodgyai

65Albert