ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Tiszakécske121011377+3031WWWW76011935410184
2=Jászberény129213513+2229WXWW66002256321138
3=Eger SE12732246+1824LWXX7511213522133
4=Tiszafüred126242422+220XWLX641114862131014
5+3Füzesgyarmat106131811+719WOWW4202856411106
6-1BVSC-Zugló105412313+1019WLXW5320157522186
7=Sényő125252417+717OXLL6312179621378
8-2FC Tiszaújváros125251716+117LWWL722398530288
9+5Balassagyarmat124441318-516WXWW6240646204714
10-1Debrecen II114342019+115XLXW43011357133714
11-1Putnok VSE114341718-115LWWO54011366033412
12-1Salgótarján BTC124351925-615LLWW62221076213918
13+4Tállya123541315-214WOLX5140437214912
14-1Kisvárda II123541722-514XXLW70346155320117
15-3Cegléd 124171117-613LLXL7214812520335
16-1Gyöngyös123271630-1411LLWX620411186123512
17-1FC Hatvan123271327-1411LLWL5302777025620
--18+1Sájobábony VSE123271531-1611WLLL73131085014523
--19-1Diósgyör II122461922-310OLWL713310125113910
--20=Mezõkövesd II121110935-264WXLL40135118107424

Top Scorers
14+1Ferenc KALMÁR (Tiszafüred, 2p)
12
János MÁTÉ (Tiszakécske, 4p)
11
Márk MURAI (BVSC-Zugló, 1p)
10+1Milán TARLÓSI (Salgótarján BTC, 5p)
7
Milán LACZKÓ (Cegléd , 1p)

Gábor MAKRAI (Diósgyör II, 2p)
+2Márk SIMON (Tiszakécske, 3p)

Gergö PÁLINKÁS (Jászberény)

Kristóf SÁRMÁNY (Debrecen II)
6
Gábor BOROS (Eger SE)
+1Sándor KRISTÓFI (FC Tiszaújváros, 1p)

Tamas NAGY (Balassagyarmat, 3p)
5
Ádám SCHRAMMEL (BVSC-Zugló)
+1Cristian CIGAN (Füzesgyarmat, 2p)

Ádám ALBERT (Jászberény, 2p)

Michael GAAL (Gyöngyös)

Tamás VASKÓ (Eger SE)
+2Robert POPESCU (Füzesgyarmat)

Zsolt PAP (FC Tiszaújváros)

Richárd JELENA (Kisvárda II)
+1Attila SÜTTÕ (Jászberény, 3p)
+1Balázs SZEMERE (Jászberény)
Results
Sunday, 4 October 2020
12Tiszakécske2-0Eger SE

21Simon
51Simon
12Cegléd 0-1Balassagyarmat


13Lami
12Jászberény2-1Putnok VSE

9(p)Süttõ
52Pataki
71Szemere
12Diósgyör II0-0Sényő
12FC Tiszaújváros1-2Mezõkövesd II

57Kristófi
5Vajda

78Laczkó
12Gyöngyös1-4Tállya

26Bartha
47Ondó

56Jano

88Ondó

90Tóth
12Sájobábony VSE3-2Salgótarján BTC

6(p)Faggyas
34(p)Tarlósi
70Molnár
83Nemes
88(og)Hegedüs
12Füzesgyarmat4-2FC Hatvan

22Vajda
72Simon
26Popescu
75(p)Simon
51Cigan
61Popescu
12Kisvárda II1-1Tiszafüred

38Atamasz
10Kalmár